ULTRAFORMER III

Dzięki najnowszej technologii HIFU High Intensity Focused Ultrasound
– Zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości – możemy dokonać nieinwazyjnego liftingu, odmłodzić i poprawić jędrność tkanek oraz napięcie skóry na twarzy i całym ciele. Bez operacji i rekonwalescencji.

Spektakularne efekty

Klinika Dr Duda uważnie śledzi najnowsze osiągnięcia technologiczne z zakresu medycyny estetycznej, by móc zaproponować swoim Pacjentom najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania.

Jedną z takich technologii jest – zapewniająca spektakularne efekty – Ultraformer III. Dzięki zabiegowi można odmłodzić twarz i ciało, przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa, charakterystycznego dla zbiegów nieinwazyjnych.

Jaki jest mechanizm działania?

Urządzenie emituje skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. W skutek działania fal ultrdźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu. Ponadto, podczas zabiegu tkanki kurczą się, co daje widoczny efekt liftingu. Dzięki aż 5 różnym przetwornikom ultradżwiękowym, możemy działać na różnych głębokościach, co intensyfikuje efekt i sprawia, że przebudowa skóry jest głęboka i trwała.

Dowiedz się więcej

Rewolucyjny zabieg wykonany przy pomocy urządzenia Ultraformer III pozwala cieszyć się trwałymi efektami. Polecany jest każdej pacjentce, która chce poprawić owal twarzy, unieść opadające policzki łuki brwiowe, odmłodzić szyję, ujędrnić dekolt, ramiona, brzuch, uda i okolice kolan.

Skontaktuj się

Call Now Button