Wypełnianie i powiększanie ust Wrocław

Wypełnianie i powiększanie ust

Oczaruj zmysłowymi ustami!
Pełne, jędrne, nawilżone…

Wypełnianie i powiększanie ust

Jest wiele słów, którymi możemy określić kobiece usta. To na nich skupia się uwaga rozmówców. Nawet gdy milczą, ich wydatny kształt i żywy kolor przyciągają wzrok. Dowiedz się więcej jak wykonujemy powiększanie ust w Wrocławiu.

Marzysz o jędrnych i nawilżonych ustach? Chciałabyś poprawić ich kształt i uwydatnić kontur? Sama szminka nie wystarczy! Zabieg korekcji i powiększenia ust kwasem hialuronowym nada Twoim ustom zmysłowego charakteru.

Wskazania do powiększania i modelowania ust:

 • Zbyt wąskie lub słabo wykształcone usta
 • Słabo zarysowany kontur ust
 • Asymetria ust
 • Dysproporcja między wargą górną a dolną
 • Opadające kąciki ust
 • Drobne zmarszczki wokół ust
 • Odwodnienie czerwieni wargowej

Efekty zabiegu powiększania i modelowania ust:

 • Zwiększenie objętości ust
 • Podkreślenie konturu
 • Poprawa kształtu
 • Nawilżenie
 • Uniesieni kącików
 • pozbycie się oznak starzenia
 • Naturalny efekt powiększenia

Zalety zabiegu zabiegu powiększania i modelowania ust:

 • Brak ograniczeń wiekowych
 • Natychmiastowy efekt

Sztuka powiększania ust w Klinice dr Duda – Wrocław

Powiększanie ust jest sztuką, która wymaga od lekarza medycyny estetycznej szczególnych umiejętności. Pomaga nam w tym natura jako kwas hialuronowy. Nie wystarczy być specjalistą, trzeba mieć duszę artysty, aby nadać ustom zmysłowy i zarazem naturalny kształt. Opanowaliśmy tę sztukę do perfekcji aby osiągać naturalne efekty.

Upływający czas nie oszczędza również Twoich ust. Wraz z wiekiem czerwień wargowa ulega odwodnieniu, usta tracą jędrność i objętość, a kąciki zaczynają opadać. Wszystkie te niedoskonałości możemy skutecznie skorygować przy użyciu kwasu hialuronowego. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów pomożemy Ci uwydatnić usta, podkreślić ich kontur oraz poprawić kształt i wygląd. Podanie wypełniacza pozwala uzyskać doskonały efekt zwiększający objętość, nawilżenie oraz ujędrnienie ust.

Jak wygląda powiększanie ust

Lekarz indywidualnie dobiera ilości preparatu do pacjenta. Kwas hialuronowy jest podawany w usta i ich okolicę za pomocą cienkiej igły. Zabieg trwa około 30-45 minut. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Natychmiastowy efekt zabiegu

Efekt wypełnienia widoczny jest natychmiast. Rezultat utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Okres ten może być krótszy lub dłuższy w zależności od wieku pacjentki, rodzaju skóry oraz prowadzonego trybu życia.

Jędrne, aksamitne i kuszące… Pozwól ustom rozkwitnąć! Umów się na konsultację już dziś i bądź na ustach wszystkich!

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu powiększania ust?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów GingkoBiloba. W dniu zabiegu unikaj wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.), jak również unikaj intensywnego wysiłku fizycznego.

Co robić po zabiegu?

Po zabiegu powiększania i modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego unikaj przebywania w miejscach o skrajnie różnych temperaturach. Szczególnie przez pierwsze 48h (a najlepiej do 2 tyg.) nie korzystaj z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Niewskazane jest również opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C.
Bezpośrednio po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykaj ich).
Przez 48h po powiększaniu unikaj nadmiernej mimiki twarzy.
Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń.
Przez ok 4 tyg. po zabiegu nie powinno się wykonywać takich zabiegów jak np. laseroterapia w okolicach iniekcji wypełniacza. Czas ten może być dłuższy w przypadku technik, które rozgrzewają skórę właściwą w celu stymulacji produkcji kolagenu. Wówczas należy liczyć się z szybszą degradacją podanego preparatu.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia objawów niepożądanych po zabiegu wypełniania zmarszczek wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego skontaktuj się z lekarzem. W Klinice dr Duda odpowiemy na każde pytanie.

Koszt powiększania ust

Obowiązkowa konsultacja medyczna przed zabiegiem

Modelowanie/powiększanie ust
1000-1500 zł*
*cena zależy od ilości i jakość zużytego preparatu
Pracujemy na preparatach Juvederm, Restylane, Stylage

Oceń nas: [ratings]

“Do efektownej korekcji ust nie wystarczy pomoc specjalisty
– potrzebny jest artysta.” – tak swój wybór
naszej Kliniki uzasadniła jedna z Pacjentek

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Call Now Button