Wypełnianie i powiększanie ust Wrocław

piękne usta kobiety

Oczaruj zmysłowymi ustami!
Pełne, jędrne, nawilżone…

Jest wiele słów, którymi możemy określić kobiece usta. To na nich skupia się uwaga rozmówców. Nawet gdy milczą, ich wydatny kształt i żywy kolor przyciągają wzrok. Dowiedz się więcej jak wykonujemy powiększanie ust w Wrocławiu.

Marzysz o jędrnych i nawilżonych ustach? Chciałabyś poprawić ich kształt i uwydatnić kontur? Sama szminka nie wystarczy! Zabieg korekcji i powiększenia ust kwasem hialuronowym nada Twoim ustom zmysłowego charakteru.

Wskazania do powiększania i modelowania ust:

 • Zbyt wąskie lub słabo wykształcone usta
 • Słabo zarysowany kontur ust
 • Asymetria ust
 • Dysproporcja między wargą górną a dolną
 • Opadające kąciki ust
 • Drobne zmarszczki wokół ust
 • Odwodnienie czerwieni wargowej

Efekty zabiegu powiększania i modelowania ust:

 • Zwiększenie objętości ust
 • Podkreślenie konturu
 • Poprawa kształtu
 • Nawilżenie
 • Uniesieni kącików
 • pozbycie się oznak starzenia
 • Naturalny efekt powiększenia

Zalety zabiegu zabiegu powiększania i modelowania ust:

 • Brak ograniczeń wiekowych
 • Natychmiastowy efekt

Sztuka powiększania ust w Klinice dr Duda – Wrocław

Powiększanie ust jest sztuką, która wymaga od lekarza medycyny estetycznej szczególnych umiejętności. Pomaga nam w tym natura jako kwas hialuronowy. Nie wystarczy być specjalistą, trzeba mieć duszę artysty, aby nadać ustom zmysłowy i zarazem naturalny kształt. Opanowaliśmy tę sztukę do perfekcji aby osiągać naturalne efekty.

Upływający czas nie oszczędza również Twoich ust. Wraz z wiekiem czerwień wargowa ulega odwodnieniu, usta tracą jędrność i objętość, a kąciki zaczynają opadać. Wszystkie te niedoskonałości możemy skutecznie skorygować przy użyciu kwasu hialuronowego. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów pomożemy Ci uwydatnić usta, podkreślić ich kontur oraz poprawić kształt i wygląd. Podanie wypełniacza pozwala uzyskać doskonały efekt zwiększający objętość, nawilżenie oraz ujędrnienie ust.

Jak wygląda powiększanie ust

Lekarz indywidualnie dobiera ilości preparatu do pacjenta. Kwas hialuronowy jest podawany w usta i ich okolicę za pomocą cienkiej igły. Zabieg trwa około 30-45 minut. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Natychmiastowy efekt zabiegu

Efekt wypełnienia widoczny jest natychmiast. Rezultat utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Okres ten może być krótszy lub dłuższy w zależności od wieku pacjentki, rodzaju skóry oraz prowadzonego trybu życia.

Jędrne, aksamitne i kuszące… Pozwól ustom rozkwitnąć! Umów się na konsultację już dziś i bądź na ustach wszystkich!

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu powiększania ust?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów GingkoBiloba. W dniu zabiegu unikaj wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.), jak również unikaj intensywnego wysiłku fizycznego.

Co robić po zabiegu?

Po zabiegu powiększania i modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego unikaj przebywania w miejscach o skrajnie różnych temperaturach. Szczególnie przez pierwsze 48h (a najlepiej do 2 tyg.) nie korzystaj z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Niewskazane jest również opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C.
Bezpośrednio po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykaj ich).
Przez 48h po powiększaniu unikaj nadmiernej mimiki twarzy.
Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń.
Przez ok 4 tyg. po zabiegu nie powinno się wykonywać takich zabiegów jak np. laseroterapia w okolicach iniekcji wypełniacza. Czas ten może być dłuższy w przypadku technik, które rozgrzewają skórę właściwą w celu stymulacji produkcji kolagenu. Wówczas należy liczyć się z szybszą degradacją podanego preparatu.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia objawów niepożądanych po zabiegu wypełniania zmarszczek wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego skontaktuj się z lekarzem. W Klinice dr Duda odpowiemy na każde pytanie.

Koszt powiększania ust

Obowiązkowa konsultacja medyczna przed zabiegiem

Modelowanie/powiększanie ust
800-1200 zł*
*cena zależy od ilości i jakość zużytego preparatu
Pracujemy na preparatach Juvederm, Restylane, Stylage

Oceń nas: [ratings]

“Do efektownej korekcji ust nie wystarczy pomoc specjalisty
– potrzebny jest artysta.” – tak swój wybór
naszej Kliniki uzasadniła jedna z Pacjentek

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Umów się na wizytę