O nas

WYJĄTKOWE MIEJSCE DLA WYJĄTKOWYCH PACJENTÓW!

Zespół Kliniki tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy nieustannie śledzą światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej oraz terapii laserowej.

Zdobyta wiedza pozwala opracować kompleksowy plan leczenia i dostosować do indywidualnych potrzeb, by spełnić Twoje oczekiwania.

Czytaj więcej o dr Duda

W Klinice wykorzystywane są najnowocześniejsze i najskuteczniejsze technologie:

Ultraformer III, platforma Alma Harmony, Venus Legacy i eCO2 posiadające innowacyjne rozwiązania w celu nieinwazyjnego liftingu twarzy, szyi i dekoltu, modelowania sylwetki, zamykania naczynek na twarzy i nogach, usuwania znamion, redukcji przebarwień, blizn oraz resurfacingu skóry. Stosowane są wyłącznie najlepsze, bezpieczne preparaty: Juvederm, Restylane, Stylage oraz Regeneris, by osiągnąć harmonię i równowagę Twojego naturalnego piękna.

Specjaliści Kliniki pod kierownictwem dr Łukasza Duda-Barcik stale podnoszą swoje kwalifikacje

na zagranicznych i krajowych kongresach. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, z jaką pracują, sprawia, że oferta zabiegów Kliniki stale poszerza się o innowacyjne, najbardziej skuteczne metody terapii. Dr Łukasz Duda-Barcik posiada 15 letnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej, którym dzieli się jako szkoleniowiec Allergan Medical Institute z innymi lekarzami.

 W trosce o Twoje naturalne piękno!

Skontaktuj się

Call Now Button