Dawniej kobiety, o ile w ogóle stosowały codzienną pielęgnację, korzystały w tym celu z jednego dostępnego kremu. Obecnie mamy to szczęście, że w walce z oznakami starzenia zyskujemy coraz więcej sojuszników – nie tylko wśród produktów kosmetycznych, ale przede wszystkim w postaci nowoczesnych technologii. Dzięki temu, każda z nas może skorzystać z rozwiązania, które najbardziej jej odpowiada. Przemęczenie i zmarszczki nie muszą nam więcej spędzać snu z powiek. Tym bardziej, że nawet jeśli słyszymy, że czas jest dla nas łaskawy, w głębi serca czujemy, że warto trzymać rękę na pulsie.

 

 W trosce o młody wygląd

Rytuały są ważne. Staranny demakijaż, wykonywany nie tylko wieczorem, ale także rano, przygotowuje naszą skórę do przyjęcia aktywnych składników kremu czy serum. Właściwa pielęgnacja pozwala nam uchronić się przed zbyt szybkim procesem starzenia się skóry twarzy. W domowym zaciszu używamy więc gąbeczek, specjalnych rękawiczek czy ściereczek. Aplikujemy produkty kosmetyczne, posiłkując się wałeczkami do masażu twarzy, ale efekty wciąż mogłyby być lepsze. A gdyby tak wspomóc się profesjonalnym sprzętem i skorzystać z nowoczesnej technologii? Należy do niej niewątpliwie lifting termiczny, łączący nowoczesną technologię z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze.

 

Cudowna moc promieniowania

Jeśli do tej pory, słysząc o promieniowaniu miałaś nienajlepsze skojarzenia, czas poznać wykorzystywaną w nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej technologię NIR (ang. near infrared), która opiera się na działaniu bliskiej podczerwieni. Działając za pomocą jej światła uzyskuje się komfortowe, bezpieczne i skuteczne podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej, co z kolei stymuluje produkcję kolagenu oraz pobudza procesy regeneracyjne. Na takiej właśnie zasadzie opiera się innowacyjny lifting termiczny. Zabieg idealny w przypadku skóry, która utraciła blask i gęstość, z widocznymi drobnymi zmarszczkami, będącej w złej kondycji, wymagającej odświeżenia. Docenisz jego niezwykłe efekty jeśli Twoja cera jest pozbawiona blasku, przemęczona, być może na skutek wzmożonej aktywności i przepracowania. Lifting termiczny pozwoli Ci na utrzymanie jędrnej i sprężystej skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

 

Bądź piękna bez poświęceń

Czy zdarzyło Ci się usłyszeć, że dla urody trzeba cierpieć? Ba, może osobiście tego doświadczyłaś? Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musisz. Zacznijmy od diety. Nie musi być katorżnicza i niesmaczna, by przyniosła spodziewane efekty. Mnogość wyboru produktów i sposobów żywienia pozwala dziś jak nigdy dotąd cieszyć się jedzeniem, a jednocześnie dbać o zdrowie i wygląd. Także aktywność fizyczna nie musi sprawiać, że robi Ci się ciemno przed oczami, a całe ciało trzęsie się z wysiłku. Wybierz taki rodzaj sportu, który daje Ci radość. Niech endorfiny zrobią swoje! Nie musisz także poddawać się inwazyjnym, bolesnym zabiegom upiększającym, walcząc z nieubłaganym czasem. Lifting termiczny, oprócz widocznych efektów w postaci spłycenia i redukcji drobnych zmarszczek, przywrócenia zdrowego i promiennego wyglądu skórze oraz zwiększenia jej gęstości, to zabieg nie tylko bezbolesny, ale komfortowy. Przyjemne ciepło, rozgrzewające skórę podczas zabiegu, jest źródłem samych pozytywnych doznań. Efekty liftingu termicznego są widoczne po ok. 4-8 tygodniach i zależą od indywidualnej kondycji skóry, dlatego zaleca się wykonanie serii minimum 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Tylko tyle, by dzięki ujędrnionej i rozświetlonej skórze odjąć sobie lat. Czyż to nie cudowna perspektywa?

Skontaktuj się

Umów się na wizytę