laserowe zamykanie naczynek na twarzy

Cera naczynkowa?
Trądzik różowaty?

To już nie Twój problem!

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy
Laserowe zamykanie naczynek na twarzy

Zmiany naczynkowe na twarzy dotyczą w takim samym stopniu kobiet, jak i mężczyzn. Są widoczne jako czerwone niteczki tuż pod powierzchnią skóry i z czasem tworzą coraz gęstszą siateczkę. Szczególnie dużo jest ich w okolicach nosa i na policzkach, ale pojawiają się również na brodzie.

Nieestetyczne zmiany spędzają Ci sen z powiek, zabierając pewność siebie? Starasz się zamaskować je makijażem, jednak bez wyraźnych efektów? Kremy na problemy naczynkowe nie zdają egzaminu? Poznaj skuteczność zaawansowanej technologii Alma Harmony Dye-VL i zapomnij o problemie!

Wskazania do zabiegu z użyciem lasera Alma Harmony Dye-VL:

 • Zmiany naczynkowe na twarzy
 • Trądzik różowaty
 • Pajączki i naczyniaki płaskie
 • Rumień na twarzy, szyi, dekolcie

Efekty zabiegu z użyciem lasera Alma Harmony Dye-VL:

 • Redukcja zmian naczyniowych
 • Poprawa kolorytu skóry
 • Redukcja rumienia

Zalety zabiegu z użyciem lasera Alma Harmony Dye-VL:

 • Nieinwazyjny
 • Nie wymaga okresu rekonwalescencji
 • Bezbolesny (komfort zabiegu zapewnia głowica lesera z funkcją chłodzenia naskórka)
 • Redukuje nawet głębokie zmiany naczyniowe
 • Bezpieczny

Zaawansowana technologia leczenia zmian naczyniowych Alma Harmony Dye-VL

Technologia Harmony Dye-VL skutecznie leczy zmiany naczynkowe na twarzy niekorzystnie wpływające na estetykę skóry. Moduł Dye-VL wykorzystuje autorską zaawansowaną technologię fluorescencyjną – Advanced Fluorescence Technology. To unikatowa postać technologii intensywnego światła pulsacyjnego, która przekształca światło UV na optymalne widmo terapeutyczne, dzięki czemu zabieg jest bardzo skuteczny.

Jak wygląda zabieg?

Laser Harmony Dye-VL emituje światło, które działa termicznie na rozszerzone naczynka i skutecznie je zamyka. Sam zabieg nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji. Dodatkowo komfort w czasie zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową. Podczas zabiegu oczy pacjenta są chronione są specjalnymi okularami. Efekty zależą od indywidualnej kondycji skóry, dlatego zalecane jest wykonanie serii zabiegów. Procedura musi być wykonana na nieopalonej skórze.

Zmiany naczynkowe na twarzy dotyczą około 70% populacji. Jesteś w tej grupie? Nie czekaj! Ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! Innowacyjna technologia Alma Harmony Dye-VL to najskuteczniejsze połączenie efektywności leczenia zmian naczynkowych i komfortu pacjenta.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Skóra nie powinna być opalona w sposób naturalny, w solarium bądź w wyniku stosowania preparatów brązujących lub samoopalaczy.
Przyjmowanie antybiotyków leków jak również ziół fotouczulających tj. dziurawca, nagieteka jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.
Ciąża i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Co robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

Koszt zabiegu

Twarz600 zł
Policzki450-500 zł
Nos250-300 zł
Szyja700 zł
Dekolt300-500 zł
Dłonie400 zł

Marzysz aby zobaczyć swą twarz bez zbędnych zmian naczynkowych?
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Call Now Button