Laserowe zamykanie naczynek na nogach

Żegnajcie pajączki!
Odzyskaj zdrowy koloryt skóry nóg!

Żegnajcie pajączki! Odzyskaj jasną skórę na nogach!
Żegnajcie pajączki! Odzyskaj jasną skórę na nogach!

Nawet w upalny dzień niechętnie wkładasz krótką spódnicę, a pokazanie się w kostiumie kąpielowym jest bardzo krępujące ponieważ Twoje nogi szpecą sino-czerwone pajączki?

Zapomnij o problemie i ciesz się zdrową, piękną skórą nóg! Poznaj innowacyjny zabieg wykonywany Laserem Harmony z technologią Nd:YAG, ceniony za wysoką skuteczność!

Wskazania do zabiegu z użyciem lasera Harmony z technologią Nd:YAG:

  • Zmiany naczyniowe na nogach
  • Rozszerzone naczynka, pajączki

Efekty zabiegu z użyciem lasera Harmony z technologią Nd:YAG:

  • Redukcja głębokich zmian naczyniowych
  • Zamknięcie drobnych zmian naczyniowych

Zalety zabiegu z użyciem lasera Harmony z technologią Nd:YAG:

  • Nieinwazyjny
  • Nie wymaga okresu rekonwalescencji
  • Bezbolesny (komfort zabiegu zapewnia głowica lesera z funkcją chłodzenia naskórka)
  • Działa z dużą precyzją
  • Redukuje nawet głębokie zmiany naczyniowe
  • Bezpieczny

Zmiany naczyniowe kończyn dolnych

Zmiany naczyniowe kończyn dolnych, potocznie zwane pajączkami, przybierają różną postać, od cienkich nitkowatych, czerwonych i sino-szarych, aż po duże skupiska o różnej wielkości, rozgałęziające się i przybierające „drzewiaste” formy. Niemniej jednak każda z nich jest problemem nie tylko estetycznym, ale również medycznym, niekorzystnie wpływającym na samoocenę.

Jak wygląda zabieg?

Laser Harmony z technologią Nd:YAG idealnie zamyka naczynka na nogach. Działa z dużą precyzją i idealnie wpisuje się w schemat nowoczesnych metod leczenia. Przedłużony czas trwania długiego impulsu zapewnia głębsze przenikanie i silniejszy efekt termiczny, ułatwiając tym samym redukcję głębokich zmian naczyniowych. Laser działa wybiórczo na hemoglobinę, dzięki czemu nie uszkadza termicznie tkanek, które otaczają naczynia. Aplikator posiada unikalną soczewkę z ukierunkowanym promieniem, znacznie poprawiając widoczność naczyń krwionośnych pod skórą. Jednoczesne chłodzenie kontaktowe zapewnia pacjentowi komfort podczas zabiegu. Procedura musi być wykonana na nieopalonej skórze.

Ten problem dotyczy również Ciebie? Nie czekaj! Umów się na konsultację już dziś, by eksponować zachwycająco zdrową skórę nóg i poczuć się piękną!

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Skóra nie powinna być opalona w sposób naturalny, w solarium bądź w wyniku stosowania preparatów brązujących lub samoopalaczy
Przyjmowanie antybiotyków leków jak również ziół fotouczulających tj dziurawiec, nagietek jest przeciwwskazniem do wykonania zabiegu
Ciążą i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu

Co robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

Koszt zabiegu

Naczynka na nogach
od 400 zł*
*cena uzależniona od powierzchni

Twoje nogi mogą znów zachwycać piękną i zdrową skórą!
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Call Now Button