Laserowe USUWANIE PRZEBARWIEŃ SKÓRY

Rozjaśnij piegi, plamy
i przebarwienia.

Ciesz się jednolitym kolorem skóry bez skazy!

Usuwanie przebarwień skóry
Usuwanie przebarwień skóry

Czy wiesz, że przebarwienia skóry to problem, który dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku? Ich przyczyny są różne i zależą od wielu czynników. Niezależnie od tego czy przyczyną Twoich przebarwień jest nadmierna ekspozycja słoneczna, wiek, problemy zdrowotne czy też czynniki genetyczne efekt jest ten sam: nierównomierny koloryt skóry sprawia, że nie czujesz się w 100% pewnie i komfortowo.

Marzysz, by Twoja skóra odzyskała równomierny kolor? Nie rezygnuj z marzeń! Nasi doświadczeni specjaliści zaproponują Ci najskuteczniejsze rozwiązanie. Terapia laserem Harmony Dye-VL przywróci Twojej skórze jednolity koloryt.

Wskazania do zabiegu z użyciem lasera Harmony Dye-VL:

 • Plamy pigmentacyjne
 • Przebarwienia pozapalne
 • Przebarwienia miejscowe
 • Ostud
 • Plamy wątrobowe
 • Przebarwienia potrądzikowe

Efekty zabiegu z użyciem lasera Harmony Dye-VL:

 • Rozjaśnienie przebarwień, piegów i plam
 • Poprawa kolorytu skóry
 • Rozświetlenie skóry
 • Redukcja przebarwień pozapalnych

Zalety zabiegu z użyciem lasera Harmony Dye-VL:

 • Nieinwazyjny
 • Nie wymaga okresu rekonwalescencji
 • Bezbolesny (komfort zabiegu zapewnia głowica lesera z funkcją chłodzenia naskórka)
 • Bezpieczny

Czym są przebarwienia?

Przebarwienia, inaczej plamy pigmentacyjne, to zaburzenia syntezy i rozmieszczenia melaniny – naturalnego barwnika skóry. Zmiany barwnikowe występują u około 90% populacji. Przebarwienia pojawiają się najczęściej na twarzy, dekolcie oraz na dłoniach, ale mogą też wystąpić na innych widocznych częściach ciała. Często stanowią poważny problem estetyczny wpływający negatywnie na samopoczucie.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg laserem Harmony Dye-VL skutecznie likwiduje zmiany pigmentacyjne skóry, emitując wiązki światła, które działając termicznie na komórki zawierające barwnik, niszczą je. Laser jest precyzyjny i działa selektywnie, tylko na zmienione komórki, dzięki czemu sam zabieg jest komfortowy dla pacjenta, nie wymaga znieczulenia oraz dodatkowego okresu rekonwalescencji. Oczy pacjenta chronione są specjalnymi okularami.
Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie ciemnieje, by ulec stopniowemu złuszczeniu i rozjaśnieniu. Oczekiwane rezultaty uzyskuje się po wykonaniu kilku zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb.

Wsłuchaj się w potrzeby Twojej skóry i pożegnaj zmiany barwnikowe.
Umów się na konsultację i znów poczuj się komfortowo.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Skóra nie powinna być opalona w sposób naturalny, w solarium bądź w wyniku stosowania preparatów brązujących lub samoopalaczy
Przyjmowanie antybiotyków leków jak również ziół fotouczulających tj dziurawiec, nagietek jest przeciwwskazniem do wykonania zabiegu
Ciążą i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu

Co robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

Koszt zabiegu

Pojedyncze przebarwienie (do 3 cm)
200 zł
Twarz
600 zł
Policzek
250 zł
Dwa policzki
450-500 zł
Szyja
300-600 zł
Dekolt
400-800 zł
Dłonie
500 zł

 

Czas zapomnieć o kłopotliwych zmianach barwnikowych na skórze!
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Call Now Button