Laser frakcyjny eCO2 PREMIUM

Laser eCO2 jest laserem medycznym z certyfikatami CE i FDA, przeznaczonym do zabiegów resurfacingu i wiotkości skóry, redukcji blizn pourazowych, blizn potrądzikowych, przebarwie

Jego zasada działania polega na tworzeniu siatki bardzo wąskich kraterów o gęstości od 25 do 400 na 1 cm2 skóry. Głębokość wnikania w skórę zależy od energii impulsu i może sięgać 2,5 mm. Energia regulowana jest w zakresie od 4 do 240 mJ na impuls (moc lasera 30W). W chwili obecnej jest to najsilniejszy i najbardziej uniwersalny frakcyjny medyczny Laser CO2.

Uniwersalność i skuteczność

Zasadą “micro fractional ablative technology” – techniki mikro punktowej ablacyjnej fototermolizy skóry jest zachowanie wysp nieuszkodzonej skóry między głębokimi kanałami uszkodzeń, wywołanymi impulsami laserowymi. Dzięki zachowanej siatce zdrowej skóry, możliwy jest szybki proces gojenia. Przy zastosowaniu tego lasera znakomite efekty uzyskuje się znacznie wcześniej (2 – 3 zabiegi), niż przy metodzie nieablacyjnej, zwłaszcza w przypadku głębokich blizn i zmarszczek. Dwa tryby pracy – dynamiczny i statyczny, zmienne kształty i wzory pola skanowania, regulowana moc impulsu przy stałej energii oraz dowolne kształty i rozmiary pola skanowania umożliwiają łatwe prowadzenie zabiegów nawet na najtrudniejszych obszarach skóry i gwarantują doskonały jednolity efekt zabiegu.

Nie istnieje na świecie inny frakcyjny laser CO2 o tylu możliwościach działania!

Skontaktuj się

Call Now Button