USUWANIE ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Usuwanie zmarszczek mimicznych

Olśniewaj promienną twarzą bez zmarszczek mimicznych!
Uśmiechasz się, złościsz, czasem dziwisz…

Usuwanie zmarszczek mimicznych

…każdego dnia doświadczasz różnych emocji. Poddajesz się im nie podejrzewając, że czas niewidzialnym dłutem wykuwa na Twej twarzy każdą z nich w postaci zmarszczek. Spoglądając w lustro dostrzegasz, że stają się coraz bardziej widoczne. Możesz zniwelować skutki tego procesu i odzyskać świeży, wypoczęty wygląd twarzy.

Nadmierna ekspresja utrwala na Twojej twarzy liczne zmarszczki mimiczne. Botoks to bezpieczne rozwiązanie! W jego stosowaniu nasi Specjaliści mają wieloletnie doświadczenie. Pamiętaj ! Pogodna i zrelaksowana twarz to najlepsza wizytówka!

Wskazania do zabiegu z użyciem toksyny botulinowej:

  • Zmarszczki na czole
  • Lwia zmarszczka, czyli bruzdy między brwiami
  • Kurze łapki, czyli zmarszczki w kącikach oczu

Efekty zabiegu z użyciem toksyny botulinowej:

  • Relaksacja mięśni mimicznych
  • Wygładzenie zmarszczek

Zalety zabiegu z użyciem toksyny botulinowej:

  • Niechirurgiczny
  • Bezpieczny
  • Precyzyjny
  • Naturalny efekt

Bezpieczna korekcja zmarszczek toksyną botulinową

Botox działa na przyczynę powstawania zmarszczek mimicznych, którą jest nieustanne kurczenie się mięśni twarzy związane z mimiką. Zabieg polega na precyzyjnym podaniu botoxu w określone partie mięśni, co powoduje ich rozluźnienie i wygładzenie niechcianych zmarszczek. Nasi Specjaliści skutecznie zniwelują zmarszczki mimiczne: na czole, między brwiami i w kącikach oczu. Botox jest skuteczny zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, a leczenie możemy rozpocząć już w młodym wieku.

Uzyskaj subtelny, naturalny efekt zabiegu

Chcesz pozbyć się zmarszczek mimicznych, ale obawiasz się efektu ‘maski’?

Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Korekcja zmarszczek botoxem nie powoduje zmiany mimiki twarzy, a sam zabieg jest niezwykle precyzyjny i działa tylko na bezpośrednio ostrzykiwane mięśnie, które ulegają stopniowemu rozluźnieniu. W efekcie zmarszczki zostają łagodnie wygładzone, a Twoja twarz zachowuje naturalność.

W 15 minut osiągniesz satysfakcjonujący efekt!

Zabieg jest niemal nieinwazyjny i bezbolesny, trwa około 15 minut i zaraz po nim można wrócić do normalnej aktywności. Pierwsze rezultaty działania preparatu pojawiają się w okresie od 24 godzin do 3-7 dni od jego podania. Pełny efekt terapeutyczny widoczny jest po 10 dniach od zabiegu i utrzymuje się kilka miesięcy, przy czym okres ten może się różnić w zależności od indywidualnych predyspozycji.

Nie pozwól, by czas utrwalił na Twojej twarzy zmarszczki mimiczne! Umów się na konsultację! Nasi Specjaliści zatroszczą się o zrelaksowany wygląd Twojej twarzy!


Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym) oraz przynajmniej na 5 dni przed zabiegiem nie przyjmuj niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów z Gingko Biloba. W dniu zabiegu unikaj dużych zmian temperatury otoczenia (np. nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.). Zrezygnuj też z intensywnego wysiłku fizycznego.

Co robić po zabiegu?

UWAGA!
Przez 4 godziny po zabiegu staraj się nie schylać głowy. Nie masuj i nie pocieraj miejsc, w które został wstrzyknięty preparat. Pozwoli to zminimalizować ryzyko niepożądanego rozprzestrzeniania się botoksu.
Do 48 godzin po zabiegu unikaj intensywnego wysiłku fizycznego. Nie narażaj się na znaczne zmiany temperatury otoczenia (nawet do 1 tygodnia po zabiegu), zrezygnuj z sauny, łaźni parowej, solarium czy z komory zimna. Nie przebywaj długo w temperaturze poniżej 0°C, nie wystawiaj się również na intensywne działanie słońca.
Do ok. 1 tygodnia po zabiegu nie nagrzewaj i nie oziębiaj miejsc, w które podano preparat, gdyż może to spowodować jego dezaktywację lub osłabić działanie.
Skutki uboczne, które mogą pojawić się w wyniku zastosowania botoksu, są znikome. W przypadku prawidłowego podania preparatu występują sporadyczne i zawsze są przejściowe.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy wystąpienia niepokojących objawów po podaniu botoksu, skontaktuj się z lekarzem. Opierając się na naszym długoletnim doświadczeniu w Klinice dr Duda, profesjonalnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące przeprowadzanych u nas zabiegów.

Koszt zabiegu

Obowiązkowa konsultacja medyczna przed zabiegiem

Zmarszczki poprzeczne na czole
od 500-650 zł*
Zmarszczki międzybrwiowe „lwia zmarszczka”
od 500-650 zł*
Zmarszczki wokół oczu „kurze łapki”
od 500-650 zł*
Leczenie bruksizmu (mięsień żwacz)
od 1000 zł*
zmarszczki poprzeczne na czole, zmarszczki międzybrwiowe, zmarszczki wokół oczu
od 1400 zł*
*cena zależna od zużytego produktu

Korekta zmarszczek mimicznych to specjalność Kliniki dr Duda.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Call Now Button