Konturowanie brody i żuchwy

Konturowanie brody i żuchwy
Konturowanie brody i żuchwy

Jaki jest idealny kontur twarzy? Symetryczny i o odpowiednich proporcjach. Dzieje się tak, gdy podkreślona jest linia żuchwy i występuje wyraźne odcięcie pomiędzy szyją i obszarem podbródka.

Uwarunkowania genetyczne, mimika twarzy oraz czynniki środowiskowe mają wpływ na to, że w procesie starzenia kontur twarzy zanika. U wielu osób dochodzi do rozmycia konturów w obszarze brody i linii żuchwy, co prowadzi do zmiany kształtu twarzy.

Chciałabyś przywrócić idealny kontur?

Dzięki najnowszemu produktowi Juvederm Volux z grupy produktów Allegran konturowanie dolnych części twarzy jest możliwe bez użycia skalpela. Juvederm VOLUX to strukturalny żel, zawierający 25 mg kwasu hialuronowego (HA)5, który przeznaczony jest do przywracania i zwiększania objętości w obszarze brody i żuchwy. Juvéderm®Volux charakteryzuje się doskonałą integracją z tkanką, co pozwala na uzyskanie naturalnych rezultatów.

Wskazania do zabiegu z użyciem Juvederm Volux

 • Słabo zarysowana bródka i  żuchwa
 • Utracony kontur twarzy
 • Utracone naturalne proporcje twarzy

Efekty zabiegu z użyciem Juvederm Volux

 • Uwydatnienie linii żuchwy, bródki
 • Poprawa konturu twarzy
 • Poprawa symetrii twarzy
 • Odzyskanie naturalnych proporcji
 • Podkreślenie trójkąta twarzy

Zalety zabiegu z użyciem Juvederm Volux

 • Skuteczność
 • Bezpieczeństwo
 • Komfort
 • Efekty zabiegu mogą utrzymywać się do 18–24 miesięcy

Twarz o idealnym konturze, naturalnych proporcjach…
Umów się na konsultację i ciesz się pięknem!


Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów GingkoBiloba. W dniu zabiegu unikaj wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.), jak również unikaj intensywnego wysiłku fizycznego.

Co robić po zabiegu?

Po zabiegu modelowania konturów twarzy wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego unikaj przebywania w miejscach o skrajnie różnych temperaturach. Szczególnie przez pierwsze 48h (a najlepiej do 2 tyg.) nie korzystaj z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Niewskazane jest również opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C.
Bezpośrednio po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykaj ich).
Przez 48h po zabiegu unikaj nadmiernej mimiki twarzy.
Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń.
Przez ok 4 tyg. po zabiegu nie powinno się wykonywać takich zabiegów jak np. laseroterapia w okolicach iniekcji wypełniacza. Czas ten może być dłuższy w przypadku technik, które rozgrzewają skórę właściwą w celu stymulacji produkcji kolagenu. Wówczas należy liczyć się z szybszą degradacją podanego preparatu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia objawów niepożądanych po zabiegu wypełniania zmarszczek wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego skontaktuj się z lekarzem. W Klinice dr Duda odpowiemy na każde pytanie.

Koszt zabiegu

Cena 1 ampułki preparatu Juvederm Volux
1400zł PROMOCJA 1200zł*

*Obowiązkowa konsultacja medyczna przed zabiegiem.

Odzyskaj idealny kontur twarzy!
Zaufaj naszym ekspertom i zachwycaj efektami!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Call Now Button