Czterdziestka to najlepszy moment, aby zadbać o siebie, swój wygląd i kondycję skóry. Jest to też wiek, w którym nadal czujemy się młodzi, natomiast nasza skóra powoli zaczyna odczuwać upływający czas. Coraz częściej pojawiają się na niej zmiany nieodłącznie związane z procesem starzenia. Przede wszystkim są to utrwalone zmarszczki mimiczne, utrata jędrności, przebarwienia, utrata owalu twarzy. Jest to też najlepszy moment, aby zacząć korzystać z dobrodziejstwa zabiegów odmładzających. W naszej klinice dostępne są zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz i ciało.

Odmładzanie twarzy

Twarz jest naszą wizytówką, dlatego każda z nas chce zadbać o nią, aby wyglądała promiennie i młodo. Jest to też część ciała, na którą w pierwszej kolejności zwracamy uwagę. Dlatego, jeżeli widzisz na swojej skórze oznaki starzenia się, warto poddać się zabiegom odmładzającym po 40.  Warto też wiedzieć, że właśnie po 40 roku życia włókna kolagenowe stają się coraz bardziej kruche, ubywa lipidów i ceramidów, rozluźnia się warstwa rogowa naskórka. W efekcie czego skóra traci swoją naturalną jędrność i elastyczność. Oto zabiegi, które polecamy na twarz po 40 roku życia:

Zabiegu z użyciem Venus Legacy

Zabieg Venus Legacy  to przede wszystkim zabieg ujędrniający na twarz wygładzi zmarszczki i poprawi kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki technologii zabiegowej LiftFX™ urządzenie umożliwia precyzyjne dotarcie do najbardziej wymagających miejsc, takich jak okolice oczu. Zabieg zwiększa elastyczność skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz zwiększa napięcie skóry w okolicach oczu, dzięki czemu spojrzenie odzyskuje świeżość. Efektem zabiegu jest poprawa elastyczności skóry twarzy, szyi i dekoltu, spłycenie zmarszczek wokół oczu, rozjaśnienie cieni pod oczami, napięcie luźnej skóry wokół oczu, wygładzenie zmarszczek poprzecznych na dekolcie.

TERMICZNY LIFTING TWARZY BY ALMA

Technologia NIR wykorzystuje światło bliskiej podczerwieni zapewniając komfortowe, bezpieczne i skuteczne podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej. Stymuluje produkcję kolagenu oraz pobudza procesy regeneracyjne. W efekcie uzyskujemy widoczną poprawę jędrności i napięcia skóry, a Twoja twarz promienieje blaskiem. Zabieg jest przyjemny, a odczuwalne ciepło podczas zabiegu pozwala na chwilę relaksu. Skóra po termicznym liftingu wygląda naturalnie i promiennie, co ważne zabieg możemy wykonywać o każdej porze roku. W ten sposób łączymy naturalne procesy zachodzące w skórze i nowoczesną technologię.

REGENERACJA SKÓRY KWASEM HIALURONOWYM

Zabieg Juvéderm® VOLITE gwarantuje widoczną poprawę kondycji skóry. Zabieg polega na podaniu preparatu Juvéderm® VOLITE zawierającego kwas hialuronowy, do skóry właściwej w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Dzięki użyciu bardzo cienkiej igły oraz zawartości środka znieczulającego, lidokainy, zabieg jest bardziej komfortowy. Ilość preparatu jest ustalana podczas obowiązkowej konsultacji z naszym specjalistą, który w oparciu o kondycję skóry oraz Twoje oczekiwania opracowuje indywidualny plan zabiegów.

 

Zabiegi odmładzające na ciało

Nie tylko nasza twarz odczuwa upływający czasz. Po 40-tce warto zadbać również o ciało. Która z nas nie marzy o pięknym, jędrnym ciele bez grama cellulitu, a w tym wszystkie mogą nam pomóc zabiegi poprawiające kondycję naszej skóry. Oto zabiegi, które polecamy na ciało:

Ultraformer III – zabieg przy użyciu technologii HIFU

Ultraformer III jest najnowocześniejszym urządzeniem emitującym fale ultradźwiękowe z wykorzystaniem technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound – Zogniskowana Fala Ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości), która selektywnie podgrzewa tkanki. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradźwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym. To jedna z najefektywniejszych metod przeprowadzenia liftingu bez skalpela, pozwalająca osiągnąć spektakularne rezultaty. Długotrwały efekt liftingu jest widoczny już po jednym zabiegu. Efekty zabiegu Ultraformer III jest poprawienie napięcia skóry brzucha, wymodelowanie kolan oraz wewnętrznej powierzchni ud, ujędrnienie zwiotczałej skóry po ciąży, ujędrnienie skóry po kuracji odchudzającej.

MODELOWANIE SYLWETKI I REDUKCJA CELLULITU Z UŻYCIEM VENUS LEGACY

Ta innowacyjna metoda to połączenie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym oraz technologią VariPulse™. Pozwala pozbyć się Twoich problemów, kształtując sylwetkę oraz zwiększając elastyczność skóry brzucha, ud oraz pośladków. Efekty zabiegu z użyciem Venus Legacy jest ujędrnienie skóry ud, pośladków, ramion i dłoni, redukcja cellulitu, zwiększenie napięcia skóry brzucha, modelowanie sylwetki.

Zobacz również:

Mezoterapia igłowa

Skontaktuj się

Call Now Button