To zupełnie normalne, że nasza skóra w pewnym wieku traci na sprężystości, pojawiają się na niej coraz większe zmarszczki i staje się bardziej wiotka. Szczególnie dojrzała skóra wymaga od nas więcej staranności w pielęgnacji. Należy codziennie o nią dbać, aby pozostała odżywiona i nawilżona. Warto wspomóc codzienną pielęgnację, systematycznym wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej na twarz. Dzięki nim jeszcze bardziej ujędrnisz skórę i zmniejszysz widoczność zmarszczek, a skóra stanie się rozświetlona.

Klinika Dr Duda poleca najskuteczniejsze zabiegi na twarz dla skóry dojrzałej.

Zabieg Venus Legacy

Zabieg Venus Legacy wygładzi zmarszczki i poprawi kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki technologii zabiegowej LiftFX™ urządzenie umożliwia precyzyjne dotarcie do najbardziej wymagających miejsc, takich jak okolice oczu. Zabieg zwiększa elastyczność skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz zwiększa napięcie skóry w okolicach oczu, dzięki czemu spojrzenie odzyskuje świeżość.

Termiczny lifting twarzy by ALMA

Technologia NIR wykorzystuje światło bliskiej podczerwieni zapewniając komfortowe, bezpieczne i skuteczne podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej. Stymuluje produkcję kolagenu oraz pobudza procesy regeneracyjne. W efekcie uzyskujemy widoczną poprawę jędrności i napięcia skóry, a Twoja twarz promienieje blaskiem. Zabieg jest przyjemny, a odczuwalne ciepło podczas zabiegu pozwala na chwilę relaksu.
Skóra po termicznym liftingu wygląda naturalnie i promiennie, co ważne zabieg możemy wykonywać o każdej porze roku. W ten sposób łączymy naturalne procesy zachodzące w skórze i nowoczesną technologię. 

Regeneracja skóry kwasem hialuronowym

Zabieg polega na podaniu preparatu Juvéderm® VOLITE zawierającego kwas hialuronowy, do skóry właściwej w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Dzięki użyciu bardzo cienkiej igły oraz zawartości środka znieczulającego, lidokainy, zabieg jest bardziej komfortowy. Kwas hialuronowy zawarty w produkcie Juvéderm® VOLITE stymuluje produkcję kolagenu, który w widoczny sposób poprawia kondycję skóry: zwiększa jej elastyczność, podnosi poziom nawilżenia, wygładza szorstką powierzchnię i niweluje zmarszczki.

Lifting wampirzy

Lifting Wampirzy to niechirurgiczny zabieg regeneracyjny, który polega na podaniu pacjentowi Osocza bogatopłytkowego (PRP) Regeneris pozyskiwanego z własnej krwi. Jest zalecany dla kobiet, które chcą wygładzić skórę, pozbyć się zmarszczek, zlikwidować rozstępy czy usunąć blizny i zmiany skórne. Skuteczność zabiegu polega na stymulowaniu wzrostu włókien kolagenowych w skórze. Osocze jest bogate w czynniki wzrostu, które pobudzają komórki do podziału co wpływa na regenerację tkanek skóry. Dzięki Liftingowi wampirzemu uzyskujemy subtelny, naturalny efekt wygładzenia i rewitalizacji skóry.

Zobacz również:

Mezoterapia igłowa

Skontaktuj się

Call Now Button