DEPILACJA LASEROWA nr 1 we Wrocławiu!

NOWOŚĆ LASER ALEKSANDRYTOWY CUTERA EXCEL HR

Depilacja laserowa
Depilacja laserowa

Uciążliwe włosy wciąż pojawiają się w niepożądanych miejscach? Regularne używanie maszynki, depilatorów mechanicznych oraz stosowanie kremów czy wosków podrażania twoje ciało, stało się męczące i nie przynosi oczekiwanych rezultatów?

Depilacja laserowa skuteczne usuwanie włosów już od 20 lat na świecie.
Rodzaj depilacji jaką wykonujemy to epilacja, czyli laserowe usuwanie włosów, dzięki której pozbywamy się owłosienia na stałe. Światło lasera przechodzi przez skórę rozpoznając brązowy barwnik i w kontakcie z cebulką usuwa ją. Aby trwale pozbyć się wszystkich cebulek potrzebujemy kilku wizyt, ponieważ cebulki włosa są w różnym stadium rozwoju i te mniej rozwinięte mogą nie zostać uchwycone przez laser. W naszej ofercie również depilacja laserowa dla mężczyzn.

Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz technologii lasera EXCEL HR firmy Cutera na miarę XXI wieku! Ciesz się jedwabiście gładką skórą.

Wskazania:

 • Hirsutyzm czyli nadmierne owłosienie typu męskiego
 • Zbędne owłosienie na wybranych obszarach ciała

Efekty depilacji laserowej:

 • Trwałe usunięcie zbędnych włosów

Zalety depilacji laserowej:

 • Komfortowy
 • Nieinwazyjny
 • Brak okresu rekonwalescencji

Zapraszamy na laserową depilację ciała, między innymi:

 • twarzy
 • bikini
 • pach
 • klatki piersiowej
 • nóg
 • pośladków
 • wąsika
 • pleców
 • brzucha

Depilacja laserowa z Laserem Aleksandrytowym CUTERA HR
Technologia lasera aleksandrytowego Cutera Excel HR pozwala na trwałe usuwanie włosów czyli dojrzałych mieszków włosowych wraz z cebulkami, dzięki czemu już zawsze możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą. Aby uzyskać pożądany efekt depilacji warto depilację kilkukrotnie powtórzyć, ponieważ konieczne jest uwzględnienie fazy wzrostu włosa. Jednak każdy kolejna wizyta jest krótszy i bardziej komfortowy dla pacjenta.

Depilacja Laserowa to zabieg idealny dla Ciebie. Jeśli zależy Ci na…
…Skuteczności
Metoda depilacji laserowej dzięki promieniom aleksandrytowego Cutera Excel HR precyzyjnie dociera bezpośrednio do melaniny w cebulce włosa. A poprzez możliwość wyboru wielkości plamki zabiegowej dociera precyzyjnie do najmniejszych okolic.
…Trwałych efektach
Technologia lasera aleksandrytowego Cutera Excel HR pozwala na trwałe usuwanie dojrzałych mieszków włosowych wraz z cebulkami, dzięki czemu już zawsze możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą. Aby uzyskać pożądany efekt należy wykonać serię zabiegów, ponieważ konieczne jest uwzględnienie fazy wzrostu włosa. Jednak każdy kolejna wizyta  jest krótsza i bardziej komfortowy dla pacjenta.
… Komforcie i bezpieczeństwie
Zabieg nie uszkadza sąsiednich tkanek, a dzięki technologii jednoczesnego chłodzenia innowacyjnym szafirowym oknem chłodzącym zwiększa komfort pacjenta. Już nie musisz spędzać godzin na uciążliwym usuwaniu owłosienia tradycyjnymi metodami. Dzięki depilacji laserowej zyskujesz nie tylko gładką skórę, ale również oszczędzasz swój czas.

Poczuj się komfortowo we własnej skórze – zasługujesz na to!
Umów się na konsultacje już dziś.

Najnowocześniejsze technologie w trosce o Twoje piękno!

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Skóra nie powinna być opalona w sposób naturalny, w solarium bądź w wyniku stosowania preparatów brązujących lub samoopalaczy.
Depilacji pęsetą, woskiem, depilatorem elektrycznym należy usuwania owłosienia zaprzestać już 4-8 tyg. przed planowanym zabiegiem; dozwolone jest jedynie stosowanie maszynek do golenia. Już na trzy tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania maści z retinoidami.
Natomiast w przypadku zabiegu epilacji laserowej pach, nie wolno stosować preparatów typu Etiaxil, Antidral.
Przed epilacją laserową należy ogolić obszar zabiegowy maszynką do golenia tak, aby włoski były widoczne, ale nie dłuższe niż 2-3 mm. W dniu zabiegu nie należy stosować balsamów, kremów, olejków na obszar poddawany epilacji
Ciąża i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka), nowotwory są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu epilacji. Epilacji laserowej nie wykonujemy w przypadku niezdiagnozowanych lub nietypowych zaburzeń pigmentacji, chorób skóry takich jak: bielactwo, łuszczyca, rybia łuska. Przyjmowanie antybiotyków, leków, jak również ziół fotouczulających, tj. dziurawiec, nagietek, jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Co robić po depilacji?

Po wykonanym zabiegu epilacji laserowej nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

cennik depilacji laserowej

1 zabieg
Łydki + kolana GRATIS500 zł
Uda + kolana GRATIS600 zł
Całe nogi + pachy GRATIS1200 zł
Kolana200 zł
Pachy400 zł
Szyja400 zł
Ramiona450 zł
Przedramiona450 zł
Plecy600-800 zł
Warga górna250 zł
Broda300 zł
Bikini350 zł
Bikini głębokie450 zł

Inne okolice ustalane indywidualnie.

Opinie 

Wrocław to moje miasto i bardzo się cieszę że mamy takich specjalistów! Zabiegi są bezbolesne a w dodatku już po 4 włoski odrosły tylko w pojedynczych miejscach na łydkach. Jeszcze jeden zabieg i lato należy do mnie, efekty już widać. Polecam!!!
– Karolina

Nie znosiłam golenia nóg bo za każdym razem odrastające włosy były twardsze i wrastały. Pielęgnacja sprawiała mi problemy. Zdecydowałam się na depilację która trwale usunie włoski w Klinice Doktora Dudy, ponieważ mają tam świetny laser aleksandrytowy który podczas zabiegu mocno chłodził mi skórę, dzięki czemu nie czułam bólu. Super sprzęt. Cieszę się, że wreszcie włosy nie odrastają a moje nogi są super gładkie. Nie mogę doczekać się lata. Koleżanki mogą mi już zazdrościć!
– Monika

Dotąd depilacja kojarzyła mi się z bólem a tu miłe zaskoczenie. W klinice jest super laser aleksandrytowy, zabieg był praktycznie bezbolesny. Doktor również poprawił moje dłonie prostym zabiegiem medycyny estetycznej. Już po pierwszym razie sporo włosków ubyło, dlatego gorąco polecam! Jeśli depilacja laserowa Wrocław to najlepiej w Klinice dr Duda.
– Kasia

Oferta kliniki zachęciła mnie trwała depilacja laserowa dobrymi opiniami. Koniec z goleniem nóg! Wpisałam w swój napięty kalendarz kilka terminów na zabieg depilacji i dałam radę. Wystarczyły cztery zabiegi i bez bólu pozbyłam się niechcianych włosów na zawsze. Zapisuję się również na terapię na twarz aby usunąć wąsik.
– Marta

Marzysz o gładkiej, pięknej skórze bez zbędnego owłosienia?
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Umów się na wizytę