VOLUMETRIA – Modelowanie konturów twarzy

Przywróć twarzy harmonię i młodość!
Zachwycaj, urzekaj, olśniewaj…

Oglądasz fotografie sprzed lat i dostrzegasz zmiany jakie czas pozostawił na Twojej twarzy. Kontur stał się mniej wyraźny, policzki opadły i pojawiły się zmarszczki. Twoja twarz wygląda na przemęczoną…

Zapomnij ile masz lat! Odzyskaj harmonijny i młody wygląd twarzy! Przekonaj się o niezwykłych właściwościach kwasu hialuronowego – Twojego naturalnego sprzymierzeńca w walce z upływającym czasem.

Wskazania do zabiegu Volumetrii:

 • Opadające policzki
 • Słabo zarysowane kości jarzmowe
 • Utracony kontur twarzy
 • Zapadnięte skronie
 • Słabo zarysowana bródka i żuchwa

Efekty zabiegu Volumetrii:

 • Poprawa owalu twarzy
 • Odzyskanie naturalnych proporcji
 • Podkreślenie trójkąta twarzy
 • Uwydatnienie kości jarzmowych, żuchwy, bródki
 • Zniwelowanie „ doliny łez”
 • Wygładzenie zmarszczek i bruzd
 • Wypełnienie zapadniętych policzków

Zalety zabiegu Volumetrii:

 • Bezpieczny
 • Nie wymaga okresu rekonwalescencji
 • Nie wymaga specjalnych przygotowań

Volumetria – sztuka modelowania konturów twarzy

Wraz z wiekiem w pewnych obszarach twarzy, szczególnie w okolicach skroni, oczu i policzków zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej powodując zwiotczenie skóry, utratę konturu, nadając twarzy przemęczony wygląd. Skóra traci sprężystość i twarz wygląda starzej. Wolumetryczne modelowanie twarzy skutecznie przywraca objętość i młody wygląd. Kwas hialuronowy zapewnia doskonałe uniesienie tkanek, dając tym samym efekt wypoczętej twarzy. Doskonały warsztat naszych specjalistów pozwoli Ci również na dyskretną zmianę proporcji twarzy i skorygowanie asymetrii.

Nasi eksperci to nie tylko perfekcjoniści, którzy wykonują swoją pracę z najwyższą starannością. To przede wszystkim pasjonaci naturalnego piękna, którzy dbają o każdy detal. Bo dla nas jesteś wyjątkowa!

Jak wygląda zabieg

Wolumetryczne modelowanie konturów twarzy polega na precyzyjnym podaniu kwasu hialuronowego w okolice pozbawione konturu i objętości. Sam zabieg trwa około 20 minut, jest mało inwazyjny i niemal bezbolesny.

Natychmiastowy efekt zabiegu

Efekt widoczny jest natychmiast. Zaraz po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych aktywności.

Perfekcyjny kształt, idealne proporcje, mocniej zarysowany kontur twarzy… Umów się na konsultację i spójrz w lustro z satysfakcją!

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów GingkoBiloba. W dniu zabiegu unikaj wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.), jak również unikaj intensywnego wysiłku fizycznego.

Co robić po zabiegu?

Po zabiegu modelowania konturów twarzy wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego unikaj przebywania w miejscach o skrajnie różnych temperaturach. Szczególnie przez pierwsze 48h (a najlepiej do 2 tyg.) nie korzystaj z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Niewskazane jest również opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C.
Bezpośrednio po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykaj ich).
Przez 48h po zabiegu unikaj nadmiernej mimiki twarzy.
Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń.
Przez ok 4 tyg. po zabiegu nie powinno się wykonywać takich zabiegów jak np. laseroterapia w okolicach iniekcji wypełniacza. Czas ten może być dłuższy w przypadku technik, które rozgrzewają skórę właściwą w celu stymulacji produkcji kolagenu. Wówczas należy liczyć się z szybszą degradacją podanego preparatu.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia objawów niepożądanych po zabiegu wypełniania zmarszczek wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego skontaktuj się z lekarzem. W Klinice dr Duda odpowiemy na każde pytanie.

Koszt zabiegu

Obowiązkowa konsultacja medyczna przed zabiegiem

Cena za 1 amp. preparatu Juvederm Voluma
1500 zł PROMOCJA 1300 zł*

Odzyskaj swoje naturalne piękno!
Skorzystaj z naszego doświadczenia
i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Call Now Button