Modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu
z użyciem Venus Legacy

Wymodeluj swoje ciało
Bez wysiłku i wyrzeczeń!

Wypoczęta i pełna blasku! Pokaż się z najpiękniejszej strony
Wypoczęta i pełna blasku! Pokaż się z najpiękniejszej strony

Prowadzisz zdrowy tryb życia, dbasz o dietę i regularnie ćwiczysz, a mimo to Twoja skóra na brzuchu i pośladkach stała się wiotka, a na udach pojawił się cellulit?

Utrata elastyczności i spowolnienie produkcji kolagenu to efekt upływającego czasu. Potrafimy nie tylko go zatrzymać, ale również odwrócić skutki tego procesu! Rewolucyjne urządzenie Venus Legacy uzyskuje doskonałe efekty w zakresie ujędrniania skóry i modelowania sylwetki.

Wskazania do zabiegu z użyciem Venus Legacy:

 •  Wiotka skóra ud, pośladków, ramion i dłoni
 • Cellulit
 • Wiotka skóra brzucha

Efekty zabiegu z użyciem Venus Legacy:

 • Ujędrnienie skóry ud, pośladków, ramion i dłoni
 • Redukcja cellulitu
 • Zwiększenie napięcia skóry brzucha
 • Modelowanie sylwetki

Zalety zabiegu z użyciem Venus Legacy:

 • Nieinwazyjny
 • Bezbolesny
 • Komfortowy
 • Wykonywany o każdej porze roku

Venus Legacy to najskuteczniejszy sposób na:

Ciało – kształtowanie sylwetki i redukcja cellulitu

Spełnij marzenia o doskonałej sylwetce bez cellulitu

Sen z powiek spędza Ci wiotka skóra na udach, pośladkach i brzuchu, a dyskomfort jaki powoduje cellulit nie pozwala Ci cieszyć się tym, co zawsze sprawiało Ci przyjemność?
Dzięki zaawansowanej technologii, zabieg Venus Legacy poprawia jędrność i napięcie Twojej skóry oraz umożliwia wymodelowanie sylwetki. Odtąd „pomarańczowa skórka” kojarzyć Ci się będzie wyłącznie z soczystym owocem.

Ramiona i Dłonie

Wdzięk i dobre samopoczucie leżą w Twoich rękach

Zadbałaś o wymodelowanie sylwetki, pożegnałaś się z cellulitem, a skóra brzucha i ud znów stała się napięta. Możesz śmiało eksponować swoje zalety latem. Nie zapomnij jednak o ramionach i dłoniach, one są Twoją wizytówką przez cały rok!

Siła połączonych technologii Venus Legacy

Ta innowacyjna metoda to połączenie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym oraz technologią VariPulse™. Pozwala pozbyć się Twoich problemów, kształtując sylwetkę oraz zwiększając elastyczność skóry brzucha, ud oraz pośladków.

W modelu Venus Legacy zastosowano aż cztery nowoczesne technologie:

 • Technologia podciśnieniowa Vari Pulse – powoduje przyspieszenie przepływu krwi oraz limfy w naczyniach wpływając na lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek oraz likwidacje obrzęków, poprzez drenaż limfatyczny.
 • Technologia podnoszenia i jednoczesnego pomiaru temperatury tkanki w czasie rzeczywistym pozwala na stały kontakt głowicy ze skórą bez jej odrywania w czasie zabiegu, a to znacząco zwiększa jego skuteczność.
 • Wielobiegunowe głowice zapewniają równomierną dystrybucję energii w całym obszarze zabiegowym, co skutkuje szybkim i zauważalnym obkurczeniem skóry, oraz redukcją obrzęków i cellulitu.
 • Impulsowe pole magnetyczne 4D zwiększa syntezę włókien kolagenowych i powoduje powstawanie nowych naczyń włosowatych.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na podgrzewaniu tkanek za pomocą głowicy emitującej multipolarną falę radiową. Nie wymaga specjalnych przygotowań a podczas jego trwania pacjent odczuwa jedynie przyjemne ciepło. Urządzenie wyposażone jest w cztery głowice dedykowane do określonych okolic ciała. Dzięki możliwości kontrolowania temperatury tkanek w opracowanych okolicach dostarczamy optymalną ilość energii. Zabieg trwa od 10 do 90 minut, w zależności od wybranego obszaru. Efekty zależą od indywidualnej kondycji skóry, dlatego zalecane jest wykonanie serii zabiegów.

Marzysz o jędrnej skórze bez cellulitu, by ją śmiało eksponować kiedy nadejdą ciepłe i słoneczne dni? Spełnij swoje marzenie i umów się na konsultację już dziś!

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Skóra poddawana zabiegowi nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

Co robić po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Koszt zabiegu

Uda500 zł 450 zł
Brzuch500 zł 400 zł
Pośladki 500 zł 400 zł
Ramiona 500 zł 400 zł
Dłonie 400 zł 300 zł

Perfekcyjna sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów.

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

Skontaktuj się

Umów się na wizytę