TERMICZNY LIFTING TWARZY BY ALMA

Skóra pozbawiona elastyczności i jędrności dodaje lat. I chociaż nie da się cofnąć czasu, można odwrócić skutki jego działania i przywrócić młodzieńczy wygląd, korzystając z innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Wygraj wyścig z czasem, uzyskując efekt liftingu bez skalpela. Poddaj się termicznemu liftingowi twarzy, by spełnić marzenia o idealnej twarzy bez niedoskonałości.

Jeśli do tej pory odmładzanie i przywracanie konturu twarzy kojarzyło się wyłącznie z inwazyjnym liftingiem, czas poznać alternatywne rozwiązanie, dzięki któremu można przywrócić owal twarzy i usunąć oznaki starzenia w sposób bezbolesny i bezpieczny.

NIR, czyli bezinwazyjny lifting

NIR (Termiczny Lifting Twarzy) to innowacyjna metoda pozwalająca odzyskać młodzieńczy wygląd, eliminując widoczne oznaki starzenia. Dzięki technologii moduł NIR wykorzystuje wysokiej mocy światło podczerwone, zapewniając bezpieczne i skuteczne ogrzanie głębokich warstw skóry właściwej. Stymuluje to produkcję kolagenu oraz pobudza procesy regeneracyjne.
To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyeliminować problem:

  • utraty jędrności skóry twarzy w wyniku procesu starzenia,
  • opadających policzków,
  • głębokich zmarszczek grawitacyjnych, bruzd nosowo-wargowych,
  • utraty owalu twarzy.

Aby cofnąć skutki upływającego czasu i odzyskać młodzieńczy wygląd w zależności od indywidualnej kondycji skóry zabiegi powinny być wykonywane w serii.

Szybko i bezpiecznie

Poddając się termicznemu liftingowi twarzy, osiągniesz zadowalające efekty szybko i bezpiecznie.
Wystarczy zaledwie 60 minut, by przeprowadzić zabieg termicznego liftingu twarzy. Bezpośrednio po jego zakończeniu powracasz do wykonywania codziennych czynności, ponieważ skóra po termicznym liftingu wygląda naturalnie – możliwe zaczerwienienie ustępuje po kilku godzinach.

Odmłodzona i piękniejsza Ty

Najlepsze efekty są widoczne po wykonaniu serii zabiegów. Na pełny rezultat termicznego liftingu twarzy trzeba poczekać 4-8 tygodni, ale cierpliwość się opłaca, ponieważ:

  • następuje wyraźna poprawa jędrności skóry,
  • unosi się owal twarzy,
  • kontury są lepiej zarysowane,
  • cera odzyskuje młodzieńczy blask,
  • zmarszczki stają się mniej widoczne.

Jak wygląda zabieg?

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Specjalne przygotowanie do zabiegu Termoliftigu – NIR nie jest konieczne.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest infekcja bakteryjna lub wirusowa, stany zapalne skóry, zaburzenia układu immunologicznego, zaburzenia gojenia, nowotwory, bielactwo, jak również stosowanie leków i ziół fotouczulających (np. ziół dziurawca, nagietka).

Co robić po zabiegu?

Po zabiegu termoliftingu bez obaw możesz wrócić do codziennych aktywności

Koszt zabiegu

Twarz
700 zł
Twarz + szyja
1000 zł
Twarz + szyja + dekolt
1400 zł
Szyja
600 zł
Dekolt
600 zł

 

Odzyskaj swój młodzieńczy owal twarzy
i zachwyć wszystkich!
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

RESURFACING - laserowe odmładzanie skóry

ULTRADŹWIĘKOWY LIFTING TWARZY I CIAŁA Z UŻYCIEM ULTRAFORMER III

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy