TERMICZNY LIFTING TWARZY BY ALMA

Wypoczęta i pełna blasku! Pokaż się z najpiękniejszej strony

„Świetnie wyglądasz!”, „Zazdroszczę Ci, że jesteś taka wypoczęta…“ – między innymi na takie komplementy, musisz być przygotowana wybierając zabieg termicznego liftingu twarzy w Klinice dr Duda. Ten innowacyjny zabieg pozwala przywrócić młodzieńczy wygląd twarzy. Dzięki termicznej stymulacji skóry następuje produkcja nowych włókien kolagenowych i elastyny. W efekcie tego widoczna jest wyraźna poprawa jędrności i napięcia skóry, a Twoja twarz wygląda młodziej i wręcz promienieje blaskiem.

NIR – termiczny lifting zwiększający napięcie skóry

Termiczny Lifting twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – to innowacyjna metoda pozwalająca zwiększyć elastyczność i gęstość skóry, dzięki czemu odzyskuje ona utracony blask. Technologia NIR wykorzystuje światło bliskiej podczerwieni zapewniając komfortowe, bezpieczne i skuteczne ogrzanie głębokich warstw skóry właściwej. Stymuluje produkcję kolagenu oraz pobudza procesy regeneracyjne. To idealne rozwiązanie dla osób z:

  • utratą jędrności i elastyczności skóry,
  • utratą „zdrowego” wyglądu skóry,
  • drobnymi zmarszczkami,
  • szarą i pozbawioną blasku skórą.

Aby cofnąć skutki upływającego czasu i odzyskać młodzieńczy wygląd w zależności od indywidualnej kondycji skóry zabiegi powinny być wykonywane w serii.

Promienna cera o każdej porze roku

Zabieg jest przyjemny, a odczuwalne ciepło podczas zabiegu pozwala na chwilę relaksu, jednocześnie intensywnie oddziaływując na skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Bezpośrednio po jego zakończeniu możliwe jest zaczerwienienie, które ustępuje po kilku godzinach. Skóra po termicznym liftingu wygląda naturalnie i promiennie, zabieg możemy wykonywać o każdej porze roku.

Odmłodzona i piękniejsza Ty

Efekty zależą od indywidualnej kondycji skóry, dlatego zabiegi powinny być wykonywane w serii. Na pełny rezultat termicznego liftingu twarzy trzeba poczekać 4-8 tygodni, ale cierpliwość się opłaca, ponieważ:

  • następuje stymulacja włókien kolagenowych i elastyny,
  • widoczna jest poprawa jędrności i napięcia skóry,
  • cera odzyskuje młodzieńczy blask,
  • drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Jeśli planujesz ważne spotkanie i chcesz, by Twoja twarz wyglądała na promienną i wypoczętą, ten zabieg będzie dla Ciebie idealny. Spróbuj! Poczuj się pięknie i olśnij wszystkich naturalnym i pełnym blasku wyglądem.
 

Jak wygląda zabieg?

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Specjalne przygotowanie do zabiegu Termoliftigu – NIR nie jest konieczne.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest infekcja bakteryjna lub wirusowa, stany zapalne skóry, zaburzenia układu immunologicznego, zaburzenia gojenia, nowotwory, bielactwo, jak również stosowanie leków i ziół fotouczulających (np. ziół dziurawca, nagietka).

Co robić po zabiegu?

Po zabiegu termoliftingu bez obaw możesz wrócić do codziennych aktywności

Koszt zabiegu

Twarz
700 zł
Twarz + szyja
1000 zł
Twarz + szyja + dekolt
1400 zł
Szyja
600 zł
Dekolt
600 zł

 

Zachwyć wszystkich wypoczętą i pełną blasku skórą!
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów.

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

Epilacja laserowa

Laserowe leczenie blizn potrądzikowych i powypadkowych

Leczenie nadpotliwości

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy