Rewitalizacja skóry

Młodość i piękno niezmiennie kojarzy nam się z gładką, przyjemną w dotyku, nawilżoną i sprężystą skórą. Niestety to właśnie na skórze najwcześniej widoczne są oznaki starzenia.

Kobiety od wieków starają się zapobiegać powstawaniu zmarszczek i utracie jędrności skóry. Medycyna estetyczna przynosi rozwiązanie problemu starzenia się skóry, stosujemy je również w Klinice dr Duda. Najbardziej nowoczesnym sposobem rewitalizacji skóry jest Restylane skinboosters.

Na czym polegają zabiegi Restylane skinboosters?

Restylane skinboosters to innowacyjne zabiegi ukierunkowane na rewitalizację skóry. Produkty z linii Restylane skinboosters to wypełniacze kwasu hialuronowego, które utrzymują właściwy poziom nawodnienia skóry, dzięki czemu jest ona elastyczna i napięta, wygląda świeżo i jest pełna naturalnej witalności. Zabiegi Restylane skinboosters nawilżają skórę i odbudowują jej strukturę, a dodatkowo przywracają jędrność i elastyczność, sprawiając, że drobne zmarszczki znikają, a skóra staje się gładka, jaśniejsza i pełna blasku.
Zabiegi Restylane skinboosters to skuteczna alternatywa dla zabiegów mezoterapii niestabilizowanym kwasem hialuronowym. Z uwagi na powolny rozpad wiązań stabilizujących kwas hialuronowy podanie preparatów Restylane skinboosters zapewnia długo utrzymujące się efekty.

Zabiegi Restylane skinboosters można skutecznie stosować do rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie w obszarach mających opinię „trudnych do poprawy”:

  • wrażliwa skóra wokół oczu
  • delikatne okolice ust i czerwień wargowa
  • cienka skóra szyi
  • wrażliwa skóra dekoltu
  • grzbiety rąk
  • wiotka skóra brzucha
  • wewnętrzna strona ud
  • wiotka skóra ramion

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Restylane skinboosters?

Zabieg Restylane skinboosters przeznaczony jest dla osób, które pragną odnowić skórę i przywrócić jej młody wygląd. Polecany jest szczególnie kobietom, których skóra jest nadmiernie wysuszona poprzez działanie promieni słonecznych czy długie przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Jakie są zalety zabiegu Restylane skinboosters?

Rewitalizacja skóry przy zastosowaniu zabiegu Restylane skinboosters daje bardzo naturalne i równomierne efekty. Skóra jest nawilżona, elastyczna i napięta, odzyskuje blask, wygląda młodo i zdrowo. Poddając twarz zabiegowi, nie musisz obawiać się efektu maski.
Jeżeli dodamy jeszcze do tego brak inwazyjności oraz skrócony do minimum czas powrotu do codziennej aktywności, to zabieg ten okazuje się jednym z najlepszych nowoczesnych sposobów rewitalizacji skóry.

Jak osiągnąć długotrwały efekt nawilżenia?

Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zaleca się stosowanie Restylane skinboosters w serii co najmniej 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Aby uzyskać trwały efekt, cykl zabiegów należy powtarzać co 4-6 miesięcy. Zgodnie z zaleceniami wystarczy powtórzyć pojedynczy zabieg.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą i wykonywany jest w znieczuleniu kremem. Zabieg Restylane skinboosters jest bezbolesny i trwa około 15-20 minut. Bezpośrednio potem można powrócić do zwykłych obowiązków – sporadycznie zdarzają się zasinienia związane z techniką podania preparatu, które ustępują samoistnie.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów GingkoBiloba. W dniu zabiegu unikaj wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.), jak również unikaj intensywnego wysiłku fizycznego.

Co robić po zabiegu?

Po zabiegu Restylane Skinboosters unikaj przebywania w miejscach o skrajnie różnych temperaturach. Szczególnie przez pierwsze 48h (a najlepiej do 2 tyg.) nie korzystaj z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Niewskazane jest również opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C.
Bezpośrednio po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykaj ich).
Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia objawów niepożądanych po zabiegu wypełniania zmarszczek wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego skontaktuj się z lekarzem. W Klinice dr Duda odpowiemy na każde pytanie.

Koszt zabiegu

Obowiązkowa konsultacja medyczna przed zabiegiem

Juvederm Volite 1ml
1400 zł
Restylane Vital 1ml
600 zł
Juvederm Hydrate 1ml
500 zł

Wybierz innowacyjny zabieg Restylane skinboosters
a Twoja skóra stanie się gładka i sprężysta!
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

ULTRADŹWIĘKOWY LIFTING TWARZY I CIAŁA Z UŻYCIEM ULTRAFORMER III

Epilacja laserowa

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy