RESURFACING – laserowe odmładzanie skóry

Z wiekiem skóra twarzy i dekoltu wiotczeje, traci jędrność i elastyczność, pojawiają się na niej zmarszczki i bruzdy. Na próżno starasz się opóźnić ten naturalny proces. Czas działa nieubłaganie.

Na szczęście istnieją terapie, dzięki którym bez trudu możesz się pozbyć szpecących Cię śladów. Dowiedz się, jak zabieg przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów w Klinice dr Duda skutecznie niweluje skutki działania czasu.

Laserowe odmładzanie skóry

Resurfacing laserowy jest jedną z najnowocześniejszych metod odmładzania i przebudowy skóry. Laser wykorzystuje emitowane z głowicy lasera promieniowanie, które podzielone jest na maleńkie strumienie o wysokiej energii. Wnikają one do głębokich warstw skóry właściwej, powodując w niej mikrouszkodzenia. W ten sposób powstaje siatka odparowanej skóry otoczonej zdrowymi komórkami, które zaczynają się intensywnie namnażać, inicjując proces przebudowy i regeneracji skóry.

Zabieg ten wpływa na poprawę kondycji skóry, jej gęstość i jędrność. Skóra staje się w widoczny sposób napięta i elastyczna, zmarszczki, bruzdy i blizny się wygładzają, a przebarwienia są mniej widoczne. Skóra poddana zbiegowi wygląda młodziej, odzyskuje świeży i promienny wygląd.

W porównaniu z tradycyjnymi zabiegami kosmetycznymi laserowy resurfacing twarzy stanowi więc bardziej precyzyjną i skuteczną metodę przebudowy skóry. Ilość niezbędnych zabiegów zależy od stanu i kondycji skóry.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Resurfacing laserowy zapewni Ci:

  • odmłodzenie skóry,
  • wzrost napięcia skóry,
  • spłycenie blizn potrądzikowych, pourazowych, rozstępów,
  • mniej widoczne przebarwienia posłoneczne.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Specjalne przygotowanie do zabiegu nie jest konieczne.
Ciążą i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Co robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

Koszt zabiegu

Obowiązkowa konsultacja medyczna przed zabiegiem

Policzki
700-800 zł
Cała twarz
1800zł
Powieki
600 zł
Zmarszczki wokół ust
400 zł
Szyja
700 zł
Dekolt
700-1000 zł

 

Dzięki laserowemu odmładzaniu Twoja skóra może odzyskać
swój dawny blask i świeżość.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

Powiększanie i modelowanie ust

Epilacja laserowa

Laserowe usuwanie przebarwień skóry

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy