Korzystaj z promocji!

ULTRADŹWIĘKOWY LIFTING TWARZY
I CIAŁA Z UŻYCIEM ULTRAFORMER III

Poczuj spektakularne efekty na całym ciele!

Czujesz, że skóra staje się cienka i wiotka, a ciało traci jędrność ? Wypróbuj jedną z najefektywniejszych metod przeprowadzenia liftingu bez skalpela, której rezultaty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Skorzystaj z atrakcyjnych promocji oferowanych w naszej Klinice. Zaoszczędź nawet 1000 zł i poczuj długotrwały efekt liftingu już po jednym zabiegu!

Termiczny Lifting Twarzy by ALMA

Efekt liftingu bez skalpela

– taniej w PAKIETACH!

Wiemy, jak ważny dla dobrego samopoczucia jest wygląd – dlatego chcemy być Twoim sojusznikiem w walce z wpływem czasu na urodę.
Z myślą o Tobie przygotowaliśmy pakiety zabiegów, dzięki którym spełnisz marzenia o idealnej twarzy bez niedoskonałości – a dodatkowo zaoszczędzisz nawet do 20%.

To może Cię zainteresować

LASEROWE LECZENIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH
I POWYPADKOWYCH

KOREKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy