O nas

Klinika dr Duda to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i terapii laserowej na najwyższym poziomie.

Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej co sprawia, że oferowane zabiegi są bezpieczne, komfortowe a przede wszystkim bardzo skuteczne.

Zespół Kliniki dr Duda tworzą wyłącznie wysokiej klasy eksperci w dziedzinie medycyny estetycznej i terapii laserowej.

Każdą terapię poprzedza konsultacja, a zabieg wykonuje doświadczony specjalista, który na bieżąco ocenia postępy terapii i w razie konieczności ją modyfikuje. Dla nas każdy pacjent jest wyjątkowy, celem pracy jest podkreślenie naturalnego piękna.

Klinika dr Duda wykorzystuje najnowocześniejsze i najskuteczniejsze technologie oraz bezpieczne preparaty.

Laser Ultraformer III, platforma Alma Harmony oraz Venus Legancy posiadają innowacyjne rozwiązania w celu nieinwazyjnego liftingu twarzy, szyi i dekoltu, modelowania sylwetki, zamykania naczynek na twarzy i nogach, redukcji przebarwień, blizn i resurfacingu skóry. Doskonałym uzupełnieniem terapii laserowych są preparaty: Juvederm Voluma, Volift, Volbella, Volite, Restylane oraz Stylage ukierunkowane na konturowanie twarzy, wygładzenie zmarszczek oraz rewitalizację skóry, by odzyskała młodzieńczy wygląd i pełnię blasku.

Specjaliści Kliniki dr Duda posiadają bogatą wiedzę, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie.

Pozwala to na precyzyjne określenie problemu i opracowanie indywidualnego, optymalnego programu terapii. Holistyczne podejście i najwyższa staranność z jaką pracują nasi specjaliści ma na celu dostosowanie planu do indywidualnych potrzeb, by osiągnąć spektakularny efekt.
Nasi specjaliści pod kierownictwem dr Łukasza Duda-Barcika stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w kongresach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, terapii laserowej oraz chirurgii plastycznej. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, z jaką pracujemy, sprawiają, że oferta zabiegów Kliniki stale poszerza się o innowacyjne, najbardziej skuteczne metody.

Dr Łukasz Duda-Barcik jest szkoleniowcem Allergan Medical Institute z zakresu medycyny estetycznej gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem szkoląc innych lekarzy.

Dla nas jesteś wyjątkowa, Twój plan leczenia też…
 
Serdecznie zapraszam!
dr Łukasz Duda-Barcik

To może Cię zainteresować

Lifting Wampirzy

Epilacja laserowa

VOLUMETRIA – modelowanie konturów twarzy

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy