Lifting Wampirzy

Na pewno już słyszałaś o innowacyjnym zabiegu, który stał się przebojem wśród światowych gwiazd i modelek. Masz rację – to lifting wampirzy. Jeśli się zastanawiasz, czy wart jest takiej popularności, to podpowiemy Ci, że tak! Dlaczego?

Bo to zabieg niechirurgiczny, przeprowadzany bez zastosowania chemicznych substancji.Cały efekt zawdzięczasz osoczu bogatopłytkowemu pozyskanemu z Twojej własnej krwi i profesjonalizmowi naszych specjalistów, którzy wykonują zabieg. A czy warto? Włącz telewizor i zobacz – połowa Hollywood nie może się mylić.

Lifting wampirzy

To niechirurgiczny zabieg regeneracyjny. Polega na odżywieniu skóry poprzez wstrzyknięcie pacjentce osocza bogatopłytkowego pozyskanego z jej własnej krwi. Z biegiem czasu skóra traci elastyczność, gorzej zatrzymuje wilgoć, zawiera mniejsze stężenie kwasu hialuronowego i co najważniejsze, obniża się w niej poziom kolagenu. Skuteczność zabiegu polega na stymulowaniu wzrostu włókien kolagenu w skórze.

Jak wygląda zabieg?

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to preparat pozyskiwany z krwi pacjenta. Jest ono bogate w komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają inne komórki do podziału i wpływają na odnowę biologiczną tkanek skóry. Niewielką ilość krwi pobranej od pacjenta (ok. 20 ml) odwirowuje się w celu oddzielenia czerwonych krwinek od osocza bogatopłytkowego. Przed wykonaniem zabiegu dodaje się do niego specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Wszystko to odbywa się w trakcie jednej wizyty, a zabieg przebiega dość szybko.

Alternatywa dla alergików

Lifting wampirzy to nie tylko wyjście dla osób obawiających się skalpela czy botoksu, ale także alternatywa dla alergików uczulonych na składniki preparatów wypełniających zmarszczki. Osocze bogatopłytkowe powstałe z własnej krwi jest bowiem preparatem biologicznie obojętnym, co niweluje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Przykłady zastosowania zabiegu:

  • drobne zmarszczk,
  • blizny potrądzikowe,
  • poprawa kolorytu, struktury i nawodnienia skóry,
  • zahamowanie procesu łysienia i stymulacja odrostu włosów,
  • regeneracja skóry i przyspieszenie gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.


Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów GingkoBiloba. W dniu zabiegu unikaj wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.).

Co robić po zabiegu?

UWAGA!
Po zabiegu unikaj przebywania w miejscach o skrajnie różnych temperaturach. Szczególnie przez pierwsze 48h nie korzystaj z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Niewskazane jest również opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C.
Bezpośrednio po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykaj ich).
Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia objawów niepożądanych po zabiegu Liftingu Wampirzego skontaktuj się z lekarzem. W Klinice dr Duda odpowiemy na każde pytanie.

Koszt zabiegu

Twarz
700 zł
Twarz i szyja
1200 zł
Skóra owłosiona głowy
700 zł

Wybierz ulubioną metodę rewitalizacji skóry gwiazd i modelek!
Skorzystaj z naszego profesjonalizmu i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych na nogach

Rewitalizacja skóry

Laserowe usuwanie brodawek i kurzajek

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy