Laserowe ZAMYKANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH TWARZY

Cera naczynkowa? To już nie Twój problem!

Wiele z nich pojawia się znikąd, nawet na młodej skórze. Są widoczne jako czerwone niteczki tuż pod powierzchnią skóry i z czasem tworzą coraz gęstszą siateczkę.

Szczególnie dużo jest ich w okolicach nosa i na brodzie, ale są też wątpliwą ozdobą policzków. Starasz się je zamaskować makijażem, jednak to nie jest łatwe, nie pomagają kremy na problemy naczynkowe. Na szczęście w Klinice dr Duda mamy skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych naczynek.

Zmiany naczynkowe

Zmiany naczynkowe na twarzy dotyczą około 70% populacji, w takim samym stopniu kobiet, jak i mężczyzn. Pojawiają się nawet u bardzo młodych osób . Jako przyczynę tej przypadłości najczęściej podaje się predyspozycje genetyczne, zaburzenia krążenia, w tym nadciśnienie tętnicze, zmiany hormonalne, jak również nabytą wrażliwość skóry na czynniki drażniące.

Laser Harmony Dye-VL

Technologia Harmony Dye-VL zastosowana w Laserze Harmony doskonale leczy niekorzystnie wpływające na estetykę skóry twarzy zmiany naczynkowe.
Moduł Dye-VL wykorzystuje autorską zaawansowaną technologię fluorescencyjną – Advanced Fluorescence technologu (AFT). To unikatowa postać technologii intensywnego światła pulsacyjnego (IPL). Zamiast dostarczać impuls o wielu długościach fal, spośród których wiele nie mieści się w zakresie terapeutycznym, technologia fluorescencyjna (AFT) przekształca niewykorzystane światło UV na optymalne widmo, dzięki czemu zabieg jest znacznie skuteczniejszy.
Laser Harmony Dye-VL jest idealnym narzędziem w walce ze zmianami naczynkowymi na twarzy, redukcją rumienia, pajączkami i naczyniakami płaskimi.
 

Jak wygląda zabieg?

Laser Harmony Dye-VL emituje światło, które działa termicznie na rozszerzone naczynka i skutecznie je zamyka. Sam zabieg jest komfortowy dla pacjenta, nie wymaga znieczulenia oraz dodatkowego okresu rekonwalescencji. Podczas zabiegu oczy pacjenta chronione są specjalnymi okularami.
By uzyskać oczekiwany rezultat, zabieg należy powtórzyć 2- lub 3-krotnie.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Skóra nie powinna być opalona w sposób naturalny, w solarium bądź w wyniku stosowania preparatów brązujących lub samoopalaczy
Przyjmowanie antybiotyków leków jak również ziół fotouczulających tj dziurawiec, nagietek jest przeciwwskazniem do wykonania zabiegu
Ciążą i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu

Co robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

Koszt zabiegu

Pojedyncze naczynko
200-300 zł
Cała twarz
800-1000 zł
Czoło
200-500 zł
Nos
200-300 zł
Policzek
200-400 zł
Szyja
400-600 zł
Dekolt
400-800 zł

Marzysz aby zobaczyć swą twarz bez zbędnych zmian naczynkowych?
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

Korekcja zmarszczek mimicznych

Powiększanie i modelowanie ust

Leczenie nadpotliwości

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy