Laserowe usuwanie brodawek i kurzajek

Pożegnaj na zawsze brodawki i kurzajki. Poczuj się wreszcie swobodnie!

Być może pewne miejsca na ciele skrywasz przed wzrokiem innych, bo zmiany, które powstały na skórze są brzydkie i wprawiają Cię w zakłopotanie…

A może brzydkich narośli nie da się ukryć, gdyż znajdują się na twarzy i szyi. Gdziekolwiek pojawiły się te szpecące zmiany, już wkrótce uwolnisz się od nich na zawsze. Z pomocą specjalistów w Klinice dr Duda zapomnisz o skrępowaniu i znów poczujesz się swobodnie.

Skorzystaj ze sprawdzonej metody

Brodawki wirusowe, łojotokowe, włókniaki i kurzajki możemy skutecznie leczyć przy użyciu lasera CO2. Jest to urządzenie, które w skuteczny, szybki i bezpieczny sposób trwale usuwa wszelkiego typu narośla powodujące dyskomfort, problemy estetyczne i zdrowotne. Wszystkie niechciane narośla postarzają i sprawiają, że cera twarzy i skóra wygląda nieatrakcyjnie. Zmiany te są często narażone na drażnienie odzieżą, biżuterią czy kosmetykami, poddawane są również nadmiernemu działaniu promieniowania słonecznego, co sprawia, że stają się większe i w niekontrolowany sposób rozprzestrzeniają się.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg z użyciem lasera CO2 jest bezpieczny i krótki, a odczucie bólu podczas niego jest minimalne, znieczulenie nie jest więc konieczne.

Może ono okazać się potrzebne w przypadku dużych zmian zlokalizowanych w obrębie dłoni i stóp, a więc w miejscach silnie unerwionych.
Energia, którą emituje laser, zostaje zamieniona w ciepło, precyzyjnie odparowując zmianę z powierzchni skóry. Nie powoduje przy tym uszkodzenia zdrowej tkanki. Dzięki takiej technologii usuwanie wszelkiego rodzaju narośli na skórze jest małoinwazyjne i nie wymaga dodatkowej interwencji chirurga.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Specjalne przygotowanie do zabiegu nie jest konieczne.
Ciążą, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu

Co robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

Koszt zabiegu

Usunięcie zmian skórnych Laserem CO2
od 150 zł
Usunięcie brodawek i włókniaków
od 200 zł*
Grudki perliste
1000 zł
Kłykciny 1 zabieg
od 400 zł
*w zależności od wielkości i liczby

Dzięki specjalistom z Kliniki dr Duda
zapomnisz o krępujących naroślach.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

Korekcja zmarszczek mimicznych

Laserowe zamykanie zmian naczyniowych twarzy

ULTRADŹWIĘKOWY LIFTING TWARZY I CIAŁA Z UŻYCIEM ULTRAFORMER III

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy