Laserowe usuwanie brodawek i kurzajek

Pożegnaj na zawsze brodawki i kurzajki. Poczuj się wreszcie swobodnie!

Być może pewne miejsca na ciele skrywasz przed wzrokiem innych, bo zmiany, które powstały na skórze są brzydkie i wprawiają Cię w zakłopotanie…

A może brzydkich narośli nie da się ukryć, gdyż znajdują się na twarzy i szyi. Gdziekolwiek pojawiły się te zmiany, już wkrótce uwolnisz się od nich na zawsze. Z pomocą specjalistów w Klinice dr Duda zapomnisz o skrępowaniu i znów poczujesz się swobodnie.

Wskazania:

  • Brodawki wirusowe,
  • Brodawki łojotokowe,
  • Włókniaki
  • Kurzajki

Skorzystaj ze sprawdzonej metody

Te zmiany możemy skutecznie leczyć przy użyciu lasera CO2. Jest to laser który w skuteczny, szybki i bezpieczny sposób trwale usuwa wszelkiego typu brodawki, zmiany wirusowe oraz narośla skórne powodujące dyskomfort, problemy zdrowotne i estetyczne. Wszystkie niechciane zmiany postarzają i sprawiają, że cera twarzy i skóra wygląda nieatrakcyjnie. Zmiany o charakterze wirusowym często narażone są na drażnienie odzieżą, biżuterią czy kosmetykami, poddawane są również nadmiernemu działaniu promieniowania słonecznego, co sprawia, że stają się większe i w niekontrolowany sposób rozprzestrzeniają się.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg z użyciem lasera CO2 jest bezpieczny i komfortowy, a odczucie bólu podczas niego jest minimalne, znieczulenie nie jest więc konieczne.

Może ono okazać się potrzebne w przypadku dużych zmian zlokalizowanych w obrębie dłoni i stóp, a więc w miejscach silnie unerwionych. Energia, którą emituje laser, zostaje zamieniona w ciepło, precyzyjnie odparowując zmianę z powierzchni skóry. Nie powoduje przy tym uszkodzenia zdrowej tkanki. Dzięki takiej technologii usuwanie wszelkiego rodzaju narośli na skórze jest małoinwazyjne i nie wymaga dodatkowej interwencji chirurgicznej a okres rekonwalescencji jest krótki.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Specjalne przygotowanie do zabiegu nie jest konieczne.
Ciążą, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu

Co robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

Koszt zabiegu

Usunięcie zmian skórnych
(np. kurzajek, brodawek, włókniaków)
od 150 zł*
Grudki perliste
1000 zł
Kłykciny 1 zabieg
od 400 zł
*cena uzależniona od wielkości i liczby

Dzięki specjalistom z Kliniki dr Duda
zapomnisz o krępujących naroślach.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

Laserowe usuwanie przebarwień skóry

Rewitalizacja skóry

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych na nogach

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy