Laserowe leczenie blizn potrądzikowych
i powypadkowych

Pożegnaj blizny. Miej gładką i miękką skórę!

Niezależnie od tego, ile masz lat, brzydkie ślady po trądziku wciąż szpecą twoją skórę? A może blizny powstały po urazach, o których chciałabyś zapomnieć?

Pomimo odpowiedniej pielęgnacji i stosowania specjalistycznych kosmetyków, defekty skóry są dużym problemem estetycznym i wpływają negatywnie na twoją samoocenę i komfort życia. Niezależnie od tego, jak powstały, dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu specjalistów w Klinice Dr Duda, możesz pozbyć się ich raz na zawsze.

Jak wygląda leczenie blizn laserem CO2?

W leczeniu blizn potrądzikowych, powypadkowych czy pooperacyjnych doskonałe efekty przynosi zastosowanie lasera frakcyjnego CO2. Promienie wytwarzane przez urządzenie tworzą w skórze mikrouszkodzenia, jednocześnie pozostawiając wokół nich obszary nienaruszonej tkanki. To ułatwia i przyśpiesza prawidłową regeneracje i autonaprawę skóry. W zależności od ogólnej kondycji skóry i obszaru pokrytego bliznami należy wykonać kilka zabiegów w około miesięcznych odstępach, aby tkanki miały możliwość prawidłowej przebudowy.

W przypadku blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i powypadkowych leczenie laserem frakcyjnym polega na spłyceniu i uelastycznieniu tkanek otaczających. Laser usuwa znaczną ilość tworzącej bliznę tkanki łącznej, a następnie w organizmie rozpoczyna się proces regeneracyjny.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Specjalne przygotowanie do zabiegu nie jest konieczne.
Ciążą i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu

Co robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu nie wolno opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

Koszt zabiegu

Policzki
700-800 zł
Cała twarz
1800 zł PROMOCJA 1500 zł
Powieki
600 zł
Zmarszczki wokół ust
400 zł
Szyja
700 zł
Dekolt
700-1000 zł
Rozstępy
od 200* zł
Blizny
od 200* zł
*w zależności od powierzchni zabiegu

Dzięki naszej metodzie leczenia Twoja skóra zregeneruje się
i odzyska zdrową strukturę i wygląd.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

VOLUMETRIA – modelowanie konturów twarzy

Powiększanie i modelowanie ust

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych na nogach

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy