VOLUMETRIA – Modelowanie konturów twarzy

Oglądasz swoje zdjęcia sprzed lat i widzisz, jak bardzo zmieniła się Twoja twarz. Jej kontur stał mniej wyraźny, policzki jakby opadły, a w dolnej części pojawiły się zmarszczki.

Czasu nie da się cofnąć, ale skutki jego działania na Twoją skórę można odwrócić. W Klinice dr Duda zajmiemy się tym profesjonalnie i z pasją. Będziesz zaskoczona efektem, jaki uzyskamy i znów zaczniesz spoglądać w lustro z satysfakcją.

Volumetria, czyli modelowanie konturów twarzy

Czas płynie, a Ty ciągle jesteś młoda? Oczywiście! Skorzystaj z możliwości, jakie dają profesjonalne metody w Klinice dr Duda.

Wraz z wiekiem w pewnych obszarach twarzy, szczególnie w okolicach skroni, oczu i kości policzkowych zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej i twarz wygląda starzej. Te zmiany można cofnąć dzięki technice wolumetrycznego odmładzania skóry. Polega ona na przywróceniu utraconej objętości i korekcie zarysu twarzy. Zabieg modelowania konturów opiera się na podaniu kwasu hialuronowego do tkanki podskórnej precyzyjną techniką, która równomiernie zwiększa objętość tkanek. Volumetria nie tylko pozwala na dyskretną zmianę proporcji twarzy, ale zapewnia również efekt liftingujący oraz niweluje bruzdy i zmarszczki. Wchłaniający się kwas hialuronowy zapewnia doskonałe nawilżenie tkanek, dając tym samym efekt wypoczętej, młodej i zdrowej skóry.

Natychmiastowy efekt zabiegu

Zabieg w gabinecie trwa około 20 minut. Jest mało inwazyjny i niemal bezbolesny. Efekt uzyskasz natychmiast. Zaraz po wymodelowaniu konturów twarzy metodą wolumetryczną możesz wrócić do swojej normalnej aktywności.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów GingkoBiloba. W dniu zabiegu unikaj wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.), jak również unikaj intensywnego wysiłku fizycznego.

Co robić po zabiegu?

Po zabiegu modelowania konturów twarzy wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego unikaj przebywania w miejscach o skrajnie różnych temperaturach. Szczególnie przez pierwsze 48h (a najlepiej do 2 tyg.) nie korzystaj z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Niewskazane jest również opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C.
Bezpośrednio po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykaj ich).
Przez 48h po zabiegu unikaj nadmiernej mimiki twarzy.
Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń.
Przez ok 4 tyg. po zabiegu nie powinno się wykonywać takich zabiegów jak np. laseroterapia w okolicach iniekcji wypełniacza. Czas ten może być dłuższy w przypadku technik, które rozgrzewają skórę właściwą w celu stymulacji produkcji kolagenu. Wówczas należy liczyć się z szybszą degradacją podanego preparatu.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia objawów niepożądanych po zabiegu wypełniania zmarszczek wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego skontaktuj się z lekarzem. W Klinice dr Duda odpowiemy na każde pytanie.

Koszt zabiegu

Obowiązkowa konsultacja medyczna przed zabiegiem

Cena za 1 amp. preparatu Juvederm Voluma
1200 zł
Cena za 2 amp. preparatu Juvederm Voluma
2000 zł

Korekta zmarszczek mimicznych to specjalność
Kliniki dr Duda. Skorzystaj z naszego
doświadczenia i ciesz się z efektów!

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

Epilacja laserowa

Korekcja zmarszczek mimicznych

Laserowe zamykanie zmian naczyniowych twarzy

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy