Venus Legacy

Wypoczęta i pełna blasku! Pokaż się z najpiękniejszej strony

Chociaż prowadzisz zdrowy tryb życia, dbasz o dietę i regularnie trenujesz, to z czasem pewnych zmian nie da się uniknąć. Wraz z wiekiem skóra traci swą elastyczność, a proces produkcji kolagenu ulega znacznemu spowolnieniu. Skóra na brzuchu i pośladkach ulega zwiotczeniu, na udach pojawia się cellulit, a na twarzy zmarszczki…. Rewolucyjne urządzenie Venus Legacy, które pojawiło się w Klinice Dr Duda pozwala na rozwiązanie tych problemów, uzyskując doskonałe efekty w zakresie ujędrniania skóry i modelowania sylwetki, a zabiegi wykonywanie VL są nieinwazyjne, całkowicie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Wskazania

Zabiegi z użyciem Venus Legacy są szczególnie polecane, jeśli chcemy:

  • Ujędrnić skórę ud, pośladków, ramion i dłoni
  • Zredukować cellulit
  • Konturować i napiąć wiotką i luźną skórę brzucha
  • Wygładzić zmarszczki oraz zwiększyć napięcie skóry twarzy i szyi

Na czym polega działanie Venus Legacy?

Ta inowacyjna metoda to połączenie multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (Magnetic Pulse Therapy) oraz technologii VariPulse™. Pozwala pozbyć się Twoich problemów, kształtując sylwetkę oraz zwiększając elastyczność skóry ciała i twarzy.

Siła połączonych technologii

W modelu Venus Legacy zastosowano aż cztery nowoczesne technologie:

  • Technologia podciśnieniowa Vari Pulse – powoduje przyspieszenie przepływu krwi oraz limfy w naczyniach wpływając na lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek oraz likwidacje obrzęków, poprzez drenaż limfatyczny.
  • Technologia podnoszenia i jednoczesnego pomiaru temperatury tkanki w czasie rzeczywistym pozwala na stały kontakt głowicy ze skórą bez jej odrywania w czasie zabiegu, a to znacząco zwiększa jego skuteczność.
  • Wielobiegunowe głowice zapewniają równomierną dystrybucję energii w całym obszarze zabiegowym, co skutkuje szybkim i zauważalnym obkurczeniem skóry, redukcją obrzęków i cellulitu oraz spłyceniem zmarszczek;
  • Impulsowe pole magnetyczne (Magnetic Pulse Therapy) 4D zwiększa syntezę włókien kolagenowych i powoduje powstawanie nowych naczyń włosowatych

 

Natychmiastowe efekty

Zabieg trwa od 10 do 90 minut, w zależności od wybranego obszaru i kondycji skóry. Ilość potrzebnych zabiegów będzie się różnić u poszczególnych pacjentów, gdyż jest to zależne od indywidulanych predyspozycji.

Dowiedz się więcej:

Jak przygotować się do zabiegu?

Skóra poddawana zabiegowi nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

Co robić po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Koszt zabiegu

Uda
500 zł
Uda + łydki
800 zł
Pośladki
500 zł
Brzuch
500 zł
Brzuch + talia
1000 zł
Ramiona
500 zł
Dłonie
400 zł
Dekolt
600 zł
Twarz
700 zł
Szyja
600 zł

 

Perfekcyjna sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się z efektów.

Umów się na zabieg:

…i poczuj się piękna!

To może Cię zainteresować

RESURFACING CO2 - laserowe odmładzanie skóry

Rewitalizacja skóry

Leczenie nadpotliwości

Kontakt

Czekamy na Twoją wiadomość

Proszę o newsletter:

Filia w WAŁBRZYCHU zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. Rejestracja: tel 600 350 337, adres: ul. Hetmańska 1, Wałbrzych.

Cookies i polityka prywatności
© 2017 Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik
Strona internetowa jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2016.666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana, wykorzystywana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny), bez uprzedniej pisemnej zgody „Praktyka Lekarska Łukasz Duda-Barcik".
Zapraszamy